Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Szatan: Liczymy, że to spotkanie będzie przełomowe PT, 2013-10-12, 19:50

- Dochodziły nas słuchy, że Polonia jest podłamana, więc postanowiliśmy to wykorzystać - skomentował Tomasz Szatan, który w Bytomiu znowu był filarem ofensywy Zagłębia.
Tomasz Szatan: Liczymy, że to spotkanie będzie przełomowe

Tomasz Szatan:
- Dochodziły nas słuchy, że Polonia Bytom jest trochę odłamana decyzją o zwolnieniu trenera. Zdawaliśmy sobie sprawę, że możemy to wykorzystać. Udało się szybko strzelić bramkę dowieźć zwycięstwo do końca.

- Przy mojej asyście zrobiłem prosty zwód i poszedłem w stronę bramki. Byłem jeszcze podcinany, ale utrzymałem się na nogach, bo zdawałem sobie sprawę, że w takim meczu na początku sędzia może karnego nie gwizdnąć. Poszukałem Łukasza Matusiaka, a on dobrze strzelił.

- To zwycięstwo ma dla nas ogromne znaczenie. Gdybyśmy po serii remisów przegrali, to każdy mówiłby, że nie wygraliśmy od ośmiu meczów. Teraz możemy powiedzieć, że nie przegraliśmy od dziewięciu. Liczymy, że to będzie dla nas spotkanie przełomowe. Jeżeli za tydzień wygramy u siebie, to już na pewno będzie bardzo dobrze.


Galeria Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec Polonia Bytom - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-18, 16:00I liga: Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-18, 17:00BLK: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony