Radosław Kursa: Remis bez historii - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Radosław Kursa: Remis bez historii KD, 2013-10-05, 22:37

Ciężko nam przychodzi stwarzanie sytuacji, a mecz był kiepski do oglądania ponieważ, ani jedna, ani druga drużyna nie zagroziła bardzo przeciwnikowi. Remis bez historii - podsumował dzisiejszy mecz obrońca Zagłębia Radosław Kursa.
Radosław Kursa: Remis bez historii

Radosław Kursa (obrońca Zagłębia):
- Nie wiem czy dzieje się coś złego, czy nie. Pracujemy nad wszystkimi elementami, tak jak trener nakazuje i wydaje się, że robimy wszystko tak jak trzeba. Gramy na zero z tyłu, i to jest pozytywna sprawa, chociaż nie wiem, czy można jakieś pozytywne wnioski wyciągnąć po siódmym remisie z rzędu. Gramy na zero z tyłu, więc poniekąd wywiązujemy się ze swoich obowiązków. Ciężko nam przychodzi stwarzanie sytuacji, a mecz był kiepski do oglądania ponieważ, ani jedna, ani druga drużyna nie zagroziła bardzo przeciwnikowi. Remis bez historii.

- Wydaje mi się, że troszeczkę brakuje nam płynności pod bramką przeciwnika, takiego ostatniego podania. Faktycznie, jeżeli nie możemy z akcji wygrać spotkania to zróbmy to po stałym fragmencie gry. Wydaje mi się, że ciężko nam stwarzać sytuacje, żeby pokręcić trochę przeciwnika, żeby go zgubić, żeby akcje były płynne pod polem karnym przeciwnika. Ta gra jest szarpana i wydaje mi się, że jeśli to poprawimy to zaczniemy strzelać bramki.

- Jeśli chodzi o obronę, to rzeczywiście rotacja jest duża. Ja też wypadłem na dwa tygodnie, teraz wróciłem raptem po tygodniu treningów. Michał Grudniewski też sobie nieźle radzi w tym elemencie, widać, że jest solidny, silny fizycznie. Gra na zero z tyłu to jest zadanie obrońców, a strzelać bramki zawodników ofensywnych. Jesteśmy jedną drużyną i tak samo powinniśmy się wywiązywać ze swoich zadań. Nikongo tutaj nie oceniam, po prostu chciałbym abyśmy zaczęli wygrywać, bo atmosfera w szatni jest jaka jest. Staramy się podbudowywać nawzajem, podnosić swoje morale i mam nadzieję, że te zwycięstwa zaczną przychodzić. Nie przegrywamy tych meczów, chociaż nie powiem, że jest to pocieszające bo brakuje tych punktów. Lepiej przegrać trzy mecze z rzędu, a potem trzy wygrać, niż remisować wszystko.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony