Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Tomasz Szatan: Calisia poczuła krew (pt), 2013-09-07, 23:06

Dzisiaj byliśmy po prostu słabi – stwierdził Tomasz Szatan, który z konieczności, przez większą część meczu, musiał grać na prawej stronie pomocy.
Tomasz Szatan: Calisia poczuła krew

Tomasz Szatan:
- Nie odczuwam już kontuzji, choć wiadomo, że po sześciu tygodniach absencji nie jestem w optymalnej formie fizycznej. Ze względu na problemy kadrowe musiałem dzisiaj zagrać na prawej stronie. Trener wiedział, że to nie moja pozycja, ale tak naprawdę na dzień dzisiejszy zbyt wielkiej alternatywy tam nie ma. Hubert Tylec się dzisiaj rozchorował i trzeba go było kimś zastąpić.

- Po przerwie zaczęliśmy nieźle. Mieliśmy kilka składnych akcji. Później ten mecz się wyrównał, bo można powiedzieć, że Calisia poczuła krew. Zobaczyli naszą dzisiejszą niemoc i też chcieli zagrać o trzy punkty. Przecież wiadomo, że oni nie będą mieli przez 34 kolejki zero punktów. Walczą o utrzymanie i też muszą szukać punktów. Ciężko to jakoś wytłumaczyć. Dzisiaj byliśmy po prostu słabi.

- Ta runda nie układa się tak, jakbyśmy chcieli. Wszystko od początku się komplikuje. Po tych dwóch pucharowych meczach zaczęliśmy się sypać. Dopiero teraz budujemy to od nowa. Powoli wracamy po kontuzjach. Mam nadzieję, że jak już wszyscy wrócą, to nasza gra zacznie wyglądać zdecydowanie lepiej.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 08.09.2013 r, o godz. 09:06
    Nie było takiej konieczności aby Tomasz Szatan \"zastępował\" Huberta Tylca !!! .

    Piszę o tym w innym miejscu .


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony