Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Grube po meczu z Gryfem (kd), 2013-09-03, 19:37

- O wyniku zadecydowało troszeczkę braku konsekwencji z naszej strony. Wiedzieliśmy, że drużyna Gryfa będzie groźna przy stałych fragmentach gry - skomentował Łukasz Grube.
Łukasz Grube po meczu z Gryfem

Łukasz Grube:
- Naszym celem było zdobycie co najmniej czterech punktów na dwóch wyjazdach do Bytowa i Wejherowa. Mamy większą ambicję niż tylko gra o utrzymanie w nowo tworzonej przez władze PZPN II ligi centralnej. Walczymy o coś więcej. Cel był troszeczkę inny, ale najważniejsze, że nie przegraliśmy na wyjeździe. Szkoda nam tych dwóch meczów, bo nie byliśmy w nich zespołem gorszym. Wręcz przeciwnie - prowadziliśmy w nich grę. Szkoda, szkoda.

- O wyniku zadecydowało troszeczkę braku konsekwencji z naszej strony. Wiedzieliśmy, że drużyna Gryfa będzie groźna przy stałych fragmentach gry. Tak padła pierwsza bramka, a druga padła po aucie. Trochę zaspała nasza prawa strona, przelobowany został Mati Wieczorek i zawodnik Gryfa wpakował piłkę "do pustaka". Chcieliśmy dowieź to 2:1, bo zwycięstwo było dla nas bardzo ważne, aby psychicznie i mentalnie się podnieść.

- Nie cieszymy się z tego punktu, bo inne rzeczy były dla nas ważniejsze. Wiadomo, że chcieliśmy wygrać ten mecz, było to widać na boisku, ale troszeczkę nam zabrakło. Miejmy nadzieję, że w sobotę, przed własną publicznością, gdzie gra się nam łatwiej, zdobędziemy trzy pukty.

- Jako środkowy pomocnik muszę operować dwoma nogami. Na treningach ćwiczymy wiele strzałów prawą i lewą nogą Czasami uda się strzelić tak jak dzisiaj lewą nogą.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-18, 16:00I liga: Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-18, 17:00BLK: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony