Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Rafał Sadowski: Wstrząsnęło nami 10 minut (pt), 2013-08-16, 21:07

- Po przerwie mieliśmy dziesięć minut które nami wstrząsnęło. Dwie akcje, tak szybkie, że trudno nawet w tej chwili coś o nich powiedzieć - skomentował Rafał Sadowski.
Rafał Sadowski: Wstrząsnęło nami 10 minut

Rafał Sadowski:
- Zadecydowały cztery ostatnie minuty pierwszej połowy, kiedy straciliśmy bramkę na 0:1. Uważam, że gdyby Wisła nie strzeliła tej, bramki, to w drugiej połowie grałoby im się zdecydowanie ciężej. Po przerwie mieliśmy dziesięć minut które nami wstrząsnęło. Dwie akcje, tak szybkie, że trudno nawet w tej chwili coś o nich powiedzieć.

- Podeszliśmy do rywala z szacunkiem. Wiedzieliśmy, że to jest bardzo dobry zespół ekstraklasowy, ale my nie mieliśmy nic do stracenia. Wszystko doskonale się układało, bo do bramki Wisła miała tylko jedną sytuację, którą znakomicie obronił Mateusz Wieczorek. Niestety, później już się posypało i fakt jest taki, że przegrywamy mecz Pucharu Polski. Pozostaje złość i ogromne niezadowolenie.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 16.08.2013 r, o godz. 21:34
    Wstrząsające w dzisiejszym meczu było to , że piłkarze Wisły \"odjeżdżali\" Sadowskiemu na dystansie 10 m około 5 metrów . Po co w ogóle się wypowiada , skoro wszyscy kibice widzieli , że Rafał \"trzcinka\" Sadowski - \"przeszedł\" obok meczu . W pierwszej połowie tylko raz zapędził (!) się z piłką w okolice pola karnego Wisły , to wszystko jednak na co go było stać , bo już podania do obrońców Wisły nie można nazwać dośrodkowaniem , a już na pewno nie , podaniem do partnera .
    Zdumiewające jest to , że Kmieć wstawił Sadowskiego do składu od pierwszej minuty , mając do dyspozycji Domańskiego . Przecież nawet laik zauważył , że w dotychczasowych \"występach\" Sadowski był zaprzeczeniem piłkarza , że potrafi się przewrócić nie będąc atakowanym przez przeciwnika . Generalnie Sadowski nie jest przygotowany do sezonu , brak mu szybkości .
    A w dzisiejszym meczu przeciwko Wiśle , już po 60 minutach masażyści musieli mu udzielić pomocy ze względu na to , że \"łapały go skurcze\" (?).

    Cóż z tego , skoro Sadowski znajduje uznanie w oczach Kmiecia .

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony