Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Poznaniu JP, 2013-07-27, 21:08

- W życiu, a w szczególności w życiu piłkarskim, są dwie najważniejsze wartości - pokora, która daje sukces i pycha, która gubi - powiedział po porażce z Wartą Mirosław Kmieć.
Konferencja prasowa po meczu w Poznaniu

Mirosław Kmieć:
- W życiu, a w szczególności w życiu piłkarskim, są dwie najważniejsze wartości - pokora, która daje sukces i pycha, która gubi. My do Poznania jechaliśmy z pokorą, bo zaraz po środowym meczu powiedziałem, że czeka nas ciężkie zadanie i nie pomyliłem się. Nastawiliśmy się pozytywnie taktycznie, ale nawet największa taktyka ma się nijak, jeśli popełnia się indywidualne błędy, a my dziś straciliśmy dwa gole przez indywidualne błędy i już praktycznie było po meczu. Staraliśmy się na ten wyjazd przyjechać, nie jako drużyna mocniejsza, ale jako drużyna mądrzejsza po ostatnim meczu.

- Nie może być tak, że sędzia biega za zawodnikiem [Bartłomiejem Czarneckim - red.] i mówi mu, że to samo zrobiłeś co w Pucharze Polski i dlatego nie odgwizdam faulu. Zasłużona porażka. Nie było nas dzisiaj stać na podniesienie się.

Marek Kamiński:
- Wygraliśmy bardzo ważny mecz, bo mieliśmy bagaż przegranego meczu pucharowego, ale ja na meczu w Sosnowcu już widziałem, że zespół Warty ma potencjał, umiejętności i chęć gry. W meczu pucharowym wynik nie odzwierciedlał gry, a dzisiaj zagraliśmy na zero z tyłu i trzy bramki strzelone oraz jeszcze jedna nieuznana. Wiemy, gdzie jesteśmy i nad czym trzeba pracować, ale dzisiaj jestem zadowolony z zawodników. Ogromny szacunek dla nich za podniesienie się z 1:4 na 3:0.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (2)
  • Arab Arab napisał(a) 27.07.2013 r, o godz. 22:27


    Dokładnie Miro. Przecież na trybunach wszyscy mówią że Wieczorek ma jeszcze duuuuuże braki na 1 skład. Co z tym Struskim. On miał akcenty w wyżej notowanych zespołach. Czy rzeczywiście nie jest gotowy?
  • --miro-- --miro-- napisał(a) 27.07.2013 r, o godz. 22:21

    No właśnie , panie trenerze . Odrobina pokory , uderzyć się w pierś i przyznać , że postawiło się na niewłaściwego \'konia\" . Ile jeszcze goli z dystansu musi puścić Wieczorek , aby został posadzony na ławce rezerwowych ? . Proszę pamiętać trenerze , że kibice wiedzą , że pan wie o niebramkarskim zwyczaju Wieczorka .

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Tomasz Nawotka (Legia Warszawa - ?) 

Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-07-23, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 2018-07-28, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-03, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2018-08-12, 18:00Ekstraklasa: Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-18, 20:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony