Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Matusiak: Damy radę! JP, 2013-07-27, 20:51

- Pierwszy mecz, zimny prysznic, ale spokojnie - damy radę! - uspokajał po meczu w Poznaniu Łukasz Matusiak i przyznał: - Nie dojechaliśmy na pierwszą połowę.
Łukasz Matusiak: Damy radę!

- Przede wszystkim dla nas jest to zimny prysznic na głowę. Warta dziś była zdecydowanie lepszym zespołem. Fakt faktem, że mecz dla nich ułożył się idealnie. Już po 10 minutach prowadzili dwoma bramkami i tak naprawdę było już po zawodach. Kontrolowali przebieg spotkania, a my w pierwszej połowie praktycznie nie stworzyliśmy żadnej klarownej sytuacji, dopiero w drugiej połowie, gdy się otworzyliśmy, jakieś sytuacje były, a Warta nas skontrowała, było 3:0 i mecz się praktycznie zakończył.

- Nie zgodzę się, że Warta bardziej zasłużyła dziś na 3:0, niż my na 4:1 w środę. Warta jest piłkarsko lepsza od nas. Ale spokojnie - jest jeszcze cała runda i w następnych meczach udowodnimy, że jesteśmy dobrym zespołem. Myślę, że w środę graliśmy mądrze. Może Warta faktycznie miałą z gry więcej, ale graliśmy bardziej zdecydowanie. Dzisiaj ta pierwsza połowa nam nie wyszła. Ciężko mi to nawet nazwać. Nie dojechaliśmy na pierwszą połowę.

- Sędzia powiedział, że bramkarz przeciwnika został pchnięty przez naszego zawodnika, co jest dziwne, bo w pierwszej fazie pokazał na środek boiska. Nie chcę oceniać pracy sędziego, skupmy się na sobie. Pierwszy mecz, zimny prysznic, ale spokojnie - damy radę!


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-03-31I liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-07I liga: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony