Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Bartłomiej Czarnecki: Wczoraj nie byłem nawet w osiemnastce meczowej (pt), 2013-07-24, 22:24

- Nazwiska nie grają. Liczy się wola walki i determinacja, którą dzisiaj pokazaliśmy - powiedział po meczu Bartłomiej Czarnecki, który w swoim debiucie strzelił bramkę i wypracował rzut karny.
Bartłomiej Czarnecki: Wczoraj nie byłem nawet w osiemnastce meczowej

(Na zdjęciu: Bartłomiej Czarnecki strzela swoją debiutancką bramkę w Zagłębiu)

Bartłomiej Czarnecki:

- Wczoraj wieczorem nie byłem nawet w osiemnastce meczowej. Dopiero dzisiaj rano razem z Janem Grzesikiem dostaliśmy telefony, że mamy jak najszybciej pojawić się w klubie. Kierownik i pani w sekretariacie dobrze się spisali i mogłem zagrać w tym meczu. Cieszę się, ze udało mi się strzelić bramkę. Mam nadzieję, ze nie ostatnią. Gra w powietrzu to jest mój atut. Mam trochę wzrostu i głową potrafię grać.

- Patrząc na skład Warty, to niejedna drużyna z ekstraklasy mogłaby im pozazdrościć, ale nazwiska nie grają. Liczy się wola walki i determinacja, którą my dzisiaj pokazaliśmy i dzięki temu udało nam się wygrać ten mecz.

- W Zagłębiu panuje naprawdę dobra atmosfera. Nie miałem żadnych problemów z aklimatyzacją. Nie życzę nikomu kontuzji. Na nieszczęście kolegi wskoczyłem do składu. Życzę Tomkowi Szatanowi jak najszybszego powrotu do zdrowia.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań Zagłębie Sosnowiec - Warta Poznań
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Vamara Sanogo (Legia Warszawa - ?) 
Tomasz Nawotka (Legia Warszawa - ?) 

Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Sparingi - Lato 2018
2018-06-27, 17:00Zagłębie Sosnowiec - Viitorul Constanța
2018-06-30, 14:00Czuwaj Przemyśl - Zagłębie Sosnowiec
2018-07-04, 11:00Zagłębie Sosnowiec - MFK Karviná
więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-06-27, 17:00Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Viitorul Constanța 2018-06-30, 14:00Sparing: Czuwaj Przemyśl - Zagłębie Sosnowiec 2018-07-04, 11:00Sparing: Zagłębie Sosnowiec - MFK Karviná 2018-07-08, 11:00Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Karpaty Lwów 2018-07-14, 14:00Sparing: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony