Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Rafał Jankowski: Dużo potu na treningach (pk), 2013-07-13, 22:59

- Mieliśmy obóz dochodzeniowy, dwa treningi dziennie i zostawiliśmy dużo zdrowia, dużo potu na treningach i jeszcze dzisiaj na gra nie wyglądała tak płynnie - ocenił Rafał Jankowski
Rafał Jankowski: Dużo potu na treningach

(Na zdjęciu: Rafał Jankowski z trofeum, które otrzymał za zwycięstwo w organizowanym przez nasz serwis plebiscycie na najlepszego piłkarza Zagłębia w rundzie wiosennej sezonu 2012/2013)

Rafał Jankowski:
- Na pewno cieszy nas zwycięstwo, bo tydzień przed meczem pracowaliśmy naprawdę ciężko. Mieliśmy obóz dochodzeniowy, dwa treningi dziennie i zostawiliśmy dużo zdrowia, dużo potu na treningach i jeszcze dzisiaj na gra nie wyglądała tak płynnie, ale myślę, że z dnia na dzień będziemy zyskiwać świeźość i na pierwszy mecz ligowy będziemy gotowi na 100 %. Treningi były naprawdę ciężkie i ta druga połowa była już zdecydowanie słabsza. Nie było takich płynnych akcji, ale podkreślę jeszcze raz - to wszystko będzie puszczało i świeżość przyjdzie.

- Szybko strzelona jedna bramka, potem druga, jeszcze ja miałem sytuację, której nie wykorzystałem. Szkoda tego. Kontrolowaliśmy to spotkanie od pierwszej do ostatniej minuty. Były sytuacje, żeby strzelić trzecią, czwartą bramkę. Zabrakło tego ostatniego podania.

- Czeka nas, można powiedzieć, dwumecz z Wartą. Najpierw mecz pucharowy u siebie, a trzy dni później pierwszy mecz ligowy w Poznaniu, tak więc będzie przetarcie w Pucharze Polski i najważniejsze, czyli liga, chociaż Pucharu Polski wcale nie odpuszczamy, a historia tego klubu pokazuje, że w pucharach zachodził on bardzo daleko.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony