Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Matusiak: Wiedziałem, że Hubert zagra w szesnastkę (pt), 2013-07-13, 22:32

- Trzeba się cieszyć, że to co trenujemy, wyszło nam idealnie w meczu - opisywał swoją bramkę w spotkaniu z Concordią, środkowy pomocnik Zagłębia.
Łukasz Matusiak: Wiedziałem, że Hubert zagra w szesnastkę

(Na zdjęciu: Łukasz Matusiak tuż po strzeleniu bramki na 1:0)

Łukasz Matusiak:
- Nastawialiśmy się, żeby bardzo szybko strzelić pierwszą bramkę i kontrolować przebieg meczu, co nam się udało. Szkoda, że nie strzeliliśmy trzeciej bramki, bo myślę, ze wtedy mogłoby być ich jeszcze więcej. Zabrakło dokładności z przodu i chyba trochę chęci. Drugą połowę graliśmy bez przyśpieszenia i tych sytuacji nie było za dużo. Być może to faktycznie efekt zmęczenia, bo dopiero w piątek zeszliśmy z większych obciążeń.

- Boki dogrywały dzisiaj bardzo fajne piłki. Przy mojej bramce wiedziałem, że Hubert nie będzie strzelał, tylko zagra na szesnastkę. Ćwiczymy to. Wiele razy krzyczę mu na treningach, żeby grał na środek, gdzie nabiegamy. Trzeba się cieszyć, że to co trenujemy, wyszło nam idealnie w meczu.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony