Trenerzy po meczu Zagłębia z Elaną - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Trenerzy po meczu Zagłębia z Elaną (pt), 2013-06-01, 20:52

- Po raz kolejny zawodnik, który wchodzi z ławki robi różnicę, ożywia zespół i wprowadza go na właściwe tory - chwalił Michała Cyganka trener Zagłębia, Mirosław Kmieć.
Trenerzy po meczu Zagłębia z Elaną

Robert Kościelak:
- Przede wszystkim gratuluję rywalom zwycięstwa. Dziękuję chłopakom za walkę. Grali jak umieli, dopóki starczyło im sił. W naszym klubie dzieje się bardzo źle, a my będziemy pracowali dalej i zobaczymy, co z tego wyjdzie. Myślę, że w tej chwili jesteśmy w tym miejscu, w którym powinniśmy być.

Mirosław Kmieć:
- To był taki mecz, jakie będą nas czekały w następnym sezonie. Do strzelenia pierwszej bramki bardzo się męczyliśmy w ataku pozycyjnym. Musieliśmy też myśleć o zabezpieczeniu tyłów, ponieważ zespół Elany przeprowadzał groźne kontrataki. I tak to będzie wyglądać w następnym sezonie, do tego musimy się przyzwyczaić i tego musimy się nauczyć.

- Największym pozytywem tego jest to, że nie przegrywamy i kontynuujemy dobrą serię. Po raz kolejny zawodnik, który wchodzi z ławki robi różnicę, ożywia zespół i wprowadza go na właściwe tory. W zespole bardzo ważni są ci piłkarze, którzy ocierają się o wyjściową jedenastkę. Oni muszą wejść w momencie, kiedy drużynie nie idzie i pomóc wygrać mecz. Tak, jak to zrobił dzisiaj Michał Cyganek.

- Każdy biznes powstaje w ten sposób, że spotyka się fajna grupa ludzi. U nas przyszedł ten moment, że pracuje ze sobą taka fajna grupa ludzi. Na dzień dzisiejszy to wszystko nam wychodzi, zobaczymy co będzie dalej. Wiem, że przyjdą momenty gorsze, momenty słabsze, ale to wszystko zależy od naszej psychiki, od mądrości i przygotowania fizycznego. Będziemy się starali, żeby to trwało jak najdłużej. Jeżeli na boisku będziemy słabsi od przeciwnika, to zrobimy wszystko, żeby być bardziej wolicjonalnym zespołem. Na tym zawsze będę opierał swoją pracę.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (2)
  • Adamek182 Adamek182 napisał(a) 05.06.2013 r, o godz. 16:52


    Wiele wskazuje na to ze w 1 lidze będzie można zagrać zajmując 3 miejsce w naszej lidze. Tym bardziej szkoda przedostatniego remisu. Tracimy 6 punktów do awansu. Ale ludzie przy zielonym stoliku ciągle jeszcze kombinują więc.....a tak na poważnie to chodzi o brak licencji dla kilku klubów.
  • zagbak zagbak napisał(a) 02.06.2013 r, o godz. 06:01
    Jako bardzo uważny obserwator,nie tylko wierny kibic,muszę a przyjemnością powiedzieć,że pan Cyganek zwrócił moją uwagę już niejednokrotnie.Było to pozytywne zwrócenie uwagi.Pracę z naszą drużyną jaką wykonuje pan Kmieć,bardzo sobie cenię i mam cichą nadzieję,że nie popsują mu tej pracy żadne nie chciane sytuacje.Ponadto jeżeli klubowi uda się wyjść na cało z zadłużeniem wobec Urzędu Skarbowego w Sosnowcu,to wszystko wydaje się bardzo klarowne.Miejsce jakie nasze Zagłębie uzyska po ostatnim ligowym meczu(liczę na 4 lub 3)z pewnością będzie bardzo pomocne przy zawieraniu umów sponsorskich.Z wypowiedzi pana Kmiecia wynika,że również ludzie stojący w klubie na pozycji wyższej niż murawa boiska mają podobne jak on ukierunkowanie na swoją pracę.Nam,kibicom,nie pozostaje więc nic innego jak mieć nadzieję graniczącą z pewnością,że sezon 2012/13,był ostatnim,w którym nasza Zagłębie punktowało na szczeblu II ligi P.Z.P.N.Jeżeli to pomoże(a jest to pewne),to życzę podobnych przemyśleń W S Z Y S T K I M wiernym kibicom mojego Zagłębia Sosnowiec.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony