Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Matusiak: Trzy przykazania (pk), 2013-05-15, 22:16

W odpowiedzi na "10 przykazań" dlaczego Rozwój wygra z Zagłębiem, Łukasz Matusiak - do trzech bramek strzelonych przez Zagłębie - dorzucił swoje "trzy przykazania"
Łukasz Matusiak: Trzy przykazania

(Na zdjęciu: z prawej Łukasz Matusiak, a z lewej dobrze znany i lubiany w Sosnowcu Tadeusz Tyc)

Łukasz Matusiak:
- Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. Kontrolowaliśmy przebieg całego meczu. Strzeliliśmy trzy bramki, a mogło być więcej. Po raz kolejny w meczu mam sytuację w 90. minucie i znowu nie wpadło. Teraz było w tym trochę przypadku. Szkoda, bo zależało mi na tym, żeby w końcu strzelić bramkę, ale najważniejsze są trzy punkty. Podtrzymaliśmy passę i tylko się z tego cieszyć.

- Przeszłości nie zmienimy, ale przyszłość jeszcze możemy zmienić, więc trenujmy, róbmy swoje i zobaczymy co czas pokaże.

- Chciałem jeszcze się ustosunkować do jednej sprawy. Przed meczem pojawiło się "10 przykazań" dlaczego Rozwój wygra mecz z nami. Po meczu nasuwają się nasze trzy "przykazania" - przede wszystkim Zagłębie jest prestiżowym klubem i ma wspaniałych kibiców, co było widać na załączonym obrazku, po drugie - sztab trenerski i zawodnicy są zdecydowanie lepsi niż w Rozwoju, a po trzecie - Zagłębie w tej rundzie nie przegrywa z takimi drużynami.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony