Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Katowicach JP, 2013-05-15, 21:21

Mirosław Kmieć: - Ten mecz definitywnie nam pokazał, że jesteśmy idealnie przygotowani do rundy. Praktycznie gramy tym samym składem co trzy dni. Gramy ciężkie mecze, a mimo to tłamsimy przeciwnika.

Konferencja prasowa po meczu w Katowicach

Mirosław Kmieć:
- Cieszymy się bardzo. Wiemy, że zawsze zwycięstwo jest radością jednej drużyny i smutkiem drugiej. Wiedzieliśmy, gdzie przyjeżdżamy. Znaliśmy wynik z rundy jesiennej, a byłem pewien jednego – że na pewno wygra Mirek. Tylko nie wiadomo który. Okazało się że ja wygrałem. Jeśli chodzi o sprawy pozaboiskowe, to postaram się trzymać fason, a jeśli chodzi o boisko, to odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo. Cieszymy się. Szkoda tylko, że nie strzeliliśmy czwartej i piątej bramki, bo mogliśmy.

- Mam na uwadze to, że słabo weszliśmy w ten mecz. Po pierwszych dziesięciu minutach mogliśmy przegrywać jedną czy dwoma bramkami, ale udało się zmienić sposób gry, sposób poruszania się i całkowicie zdominowaliśmy Rozwój.

- Ten mecz definitywnie nam pokazał, że jesteśmy idealnie przygotowani do rundy. Praktycznie gramy tym samym składem co trzy dni. Gramy ciężkie mecze, a mimo to tłamsimy przeciwnika. Gdyby coś było źle z przygotowaniami, to w trakcie sezonu już nie dałoby się tego naprawić Z tego się cieszymy, cieszymy się z każdego punktu.

- Szanujemy Rozwój, bo jawi się jako rzetelny klub. W środowisku nigdy nie był przedstawiany i opisywany w negatywnym świetle, a zawsze tylko pozytywnie. Dobra praca z młodzieżą, dobrzy piłkarze się stąd wywodzą. Dobrzy trenerzy tu pracowali. Szanuję pracę trenera Smyły, bo zawsze trener, który pracuje 3-4 lata klubie, zawsze coś po sobie pozostawia.

Mirosław Smyła:
- Ciężko mówić coś mądrego po takim meczu. Ta złota myśl pasująca idealnie do danego momentu zwykle przychodzi po czasie. Gratuluję trenerowi Kmieciowi zespołu, który potrafi grać w taki sposób, zdobywać punkty, walczyć do końca i jest głodny bramek. Po nas widać, że jesteśmy w dużym dole.

- Całą winę biorę to na siebie i rozpocznę analizę od siebie. Chcę wiedzieć, gdzie popełniłem błędy mogące spowodować taką dyspozycję. Drużyna potrafi w jednym meczu zagrać fragment bardzo dobry, tak było choćby dzisiaj na początku, a potem zupełnie inaczej.

- Nie ma jednak co gdybać, bo nasza porażka była zasłużona. Jesteśmy w trudnym momencie, z którego - jeśli chcemy nazywać się zespołem z charakterem - musimy jak najszybciej wyjść. Trzeba wyciągnąć wnioski i już w niedzielę mamy kolejny mecz. Trzeba powalczyć o zwycięstwo, bo tylko daje nam szansę na odbudowę

- Rozmowa w szatni tuż po meczu była z drużyną szczera. Trener Kmieć chwalił kluby, w których trenerzy pracuję długo, ale w takich momentach przychodzi refleksja, czy może dla dobra drużyny nie trzeba powiedzieć pas, czy może potrzebna jest świeża krew, nowa miotła. Takie pytanie zadałem zespołowi, bo to między innymi drużyna powinna decydować, co dalej robić ale otrzymałem 100 % poparcia. Piłkarze chcą dalej ze mną pracować i nie ma dyskusji. Z tego jestem dumny i za to dziękuję. To jest dodatkowym bodźcem do dalszej pracy.


Galeria Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec
Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec Rozwój Katowice - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery zima 2018/2019

Przychodzą:
Martin Tóth (Spartak Trnava)
Lukáš Greššák (Spartak Trnava)
Giorgi Gabedawa (Czichura Saczchere)
Olaf Nowak (Zagłębie II Lubin)
Mateusz Możdżeń (Korona Kielce)
Tomasz Nawotka (MFK Zemplín Michalovce)
Giórgos Mýgas (Panetolikós)
Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice)

Giorgi Iwaniszwili (Dinamo Tbilisi)
Lukáš Hroššo (FC Nitra)

Odchodzą:
Alexandre Cristóvão (Dinamo Bukareszt - ?)
Junior Torunarigha (?)
Nuno Malheiro (?)
Adam Banasiak (Radomiak Radom)
Callum Rzonca (GKS Katowice)
Giácomo Mello (?)
Dejan Vokić (?)
Konrad Wrzesiński (Kajrat Ałmaty)
Adam Kokoszka (?)
Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice)

 


 

Rozkład jazdy kibica 2019-03-02, 15:30Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2019-03-09, 15:30Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 2019-03-16, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 2019-03-30Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec 2019-04-02Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony