Marcin Sierczyński: Nie zwątpiłem w zwycięstwo - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Marcin Sierczyński: Nie zwątpiłem w zwycięstwo (pt), 2013-05-03, 22:22

- Były sytuacje na drugą bramkę, po której mecz by się praktycznie skończył. Nie strzeliliśmy i zrobiło się nerwowo - mówił po meczu z ROW-em obrońca Zagłębia, Marcin Sierczyński.
Marcin Sierczyński: Nie zwątpiłem w zwycięstwo

Marcin Sierczyński:
- Na pewno pomogła nam szybko strzelona bramka. Z drugiej strony boisko nie pozwoliło nam wykorzystać przewagi jednego piłkarza. Trudno było pograć piłką po ziemi, bo często stawała w wodzie. Za bardzo chyba się też cofnęliśmy. Mogliśmy wyżej odbierać piłki. ROW nie miał dzisiaj jakichś bardzo klarownych sytuacji, bo trzymaliśmy ich na dystans. My mieliśmy kilka takich sytuacji, w których mogliśmy lepiej wyjść z kontratakiem, ale źle wybieraliśmy ostatnie podania. Były sytuacje na drugą bramkę, po której mecz by się praktycznie skończył. Nie strzeliliśmy i zrobiło się nerwowo.

- Po bramce na 1:1 nie zwątpiłem w zwycięstwo. Jesteśmy bardzo dobrze przygotowani fizycznie, a że graliśmy z przewagą zawodnika, to wierzyłem, że uda się strzelić jeszcze przynajmniej jedną bramkę. Myślę, że podobnie do tego podchodziła reszta drużyny. W efekcie zdobyliśmy zwycięską, bardzo ładną bramkę, której autorem był Michał.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-19, 15:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony