Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Jovan Ninković: Utrzymać fajną serię! kd, 2013-04-17, 20:59

Zwycięstwa podbudowują i chcemy utrzymać tą fajną serię. Mam nadzieję, że następne trzy punkty dopiszemy w sobotę - powiedział po dzisiejszym meczu strzelec wyrównującej bramki Jovan Ninković.
Jovan Ninković: Utrzymać fajną serię!

Jovan Ninković:
- No niestety dzisiaj wyglądało to tak, jak na jesieni. Przeważaliśmy w pierwszej połowie, potem dostaliśmy takiego powiedzmy "gonga", jak Oława strzeliła fantastyczną bramkę. Cieszę się, że szybko odpowiedzieliśmy, potem strzeliliśmy zwycięską bramkę. Ten mecz kosztował nas bardzo dużo zdrowia. Przez następne dziesięć dni mamy bardzo ważne trzy mecze, i jeżeli chcemy dołączyć do zespołów walczących o awans to musimy te mecze wygrać, a przynajmniej wyciągnąć z nich jak najwięcej punktów.

- Oława to był groźny rywal, ale wynikało to głównie z tego, że nie strzelilśmy w pierwszej połowie bramki mimo, że mieliśmy trzy dogodne sytuacje. Na pewno zwycięstwa nas podbudowują i chcemy utrzymać tą fajną serię. Mam nadzieję, że następne trzy punkty dopiszemy w sobotę.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)
Patrik Mráz   (Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-10-20, 15:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-10-21, 17:00PHL: Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2018-10-29, 18:00Ekstraklasa: Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-05, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 2018-11-10, 15:30Ekstraklasa: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony