Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Jovan Ninković: Utrzymać fajną serię! kd, 2013-04-17, 20:59

Zwycięstwa podbudowują i chcemy utrzymać tą fajną serię. Mam nadzieję, że następne trzy punkty dopiszemy w sobotę - powiedział po dzisiejszym meczu strzelec wyrównującej bramki Jovan Ninković.
Jovan Ninković: Utrzymać fajną serię!

Jovan Ninković:
- No niestety dzisiaj wyglądało to tak, jak na jesieni. Przeważaliśmy w pierwszej połowie, potem dostaliśmy takiego powiedzmy "gonga", jak Oława strzeliła fantastyczną bramkę. Cieszę się, że szybko odpowiedzieliśmy, potem strzeliliśmy zwycięską bramkę. Ten mecz kosztował nas bardzo dużo zdrowia. Przez następne dziesięć dni mamy bardzo ważne trzy mecze, i jeżeli chcemy dołączyć do zespołów walczących o awans to musimy te mecze wygrać, a przynajmniej wyciągnąć z nich jak najwięcej punktów.

- Oława to był groźny rywal, ale wynikało to głównie z tego, że nie strzelilśmy w pierwszej połowie bramki mimo, że mieliśmy trzy dogodne sytuacje. Na pewno zwycięstwa nas podbudowują i chcemy utrzymać tą fajną serię. Mam nadzieję, że następne trzy punkty dopiszemy w sobotę.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-25, 17:00I liga hokeja: Zagłębie Sosnowiec - Academy 1928 KTH 2017-11-26, 17:00I liga hokeja: Zagłębie Sosnowiec - Academy 1928 KTH 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-03-31I liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony