Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Michał Cyganek: Chciałbym się przebić do jedenastki pt, 2013-04-17, 20:16

- Mówiliśmy sobie, że to jedno z ważniejszych spotkań, bo albo pójdziemy w górę, albo się zatrzymamy - powiedział po wygranej z Oławą Michał Cyganek, który rozegrał swój najlepszy do tej pory mecz w barwach Zagłębia.
Michał Cyganek: Chciałbym się przebić do jedenastki

Michał Cyganek:
- Cieszę się, że trener mi ufa i wpuszcza mnie z nadzieją, że pomogę drużynie. Mam nadzieję, że będę grał coraz więcej, bo do tej pory u wszystkich trenerów dostawałem najwyżej 20-30 minut. Chciałbym się w końcu przebić do pierwszej jedenastki, żeby w dalszym ciągu się rozwijać.

- Przed meczem mówiliśmy sobie, że to jedno z ważniejszych spotkań, bo albo pójdziemy w górę, albo się zatrzymamy. Wszedłem na boisko, cieszę się, że zdobyłem zwycięską bramkę. Strzały z dystansu to mój atut. Tym razem piłka siadła idealnie. Moim zdaniem do momentu straty bramki cały czas kontrolowaliśmy przebieg wydarzeń, brakowało tylko udokumentowania tego trafieniem.

- Kibicuję młodszym kolegom, żeby dostawali coraz więcej szans w Zagłębiu, bo o to chodzi, żeby w kadrze było jak najwięcej chłopaków z Sosnowca, Będzina, Dąbrowy czy Czeladzi.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony