Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja po meczu Calisia - Zagłębie kd, 2013-04-13, 22:48

Zapraszamy do lektury wypowiedzi trenerów Sławomira Majaka oraz Mirosława Kmiecia podczas pomeczowej konferencji prasowej.
Konferencja po meczu Calisia - Zagłębie

Mirosław Kmieć (trener Zagłębia): - Przyjeżdżaliśmy tutaj z pokorą, bo jesienią przegraliśmy z Calisią, a do tego zaczęli rundę wygrywając 2-0 z Elaną, zespołem, który pokonał wicelidera. Praktycznie przez cztery tygodnie nie graliśmy, bo były przełożone mecze i walkower, ale była wiara w nasze umiejętności, przygotowanie i  praca którą wykonaliśmy. Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa. Dedykujemy je naszemu prezesowi, który ma dzisiaj urodziny.

Sławomir Majak (trener Calisii): - Przede wszystkim gratuliuję trenerowi gości zwycięstwa, jak najbardziej zasłużonego - takie jest moje zdanie. Z przebiegu tego meczu Zagłębie na pewno zasłużyło na 3 punkty.

- Co można powiedzieć jeśli przegrywa się u siebie 1-3, a trzy dni temu gra się na wyjeździe i wygrywa gładko 2-0. Muszę przyznać, że dzisiaj nie poznawałem swojego zespołu. Zbyt dużo błędów indywidualnych spowodowało to, że straciliśmy trzy bramki. Szybko nam się udało zniwelować wynik do 1-1, wydawało się, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Znowu błąd indywidulany i 1-2. Bramka padła zbyt szybko i zespół praktycznie zaczął się sypać. Co do bramki na 1-3 trudno się wypowiadać, sami państwo widzieli. W taki sposób bramek się nie powinno tracić. Graliśmy pierwszy mecz u siebie od 5 miesięcy i przykro, że tak się skończyło.

- Przyjmujemy ten wynik z pokorą i szykujemy się do kolejnego spotkania u siebie. Na pewno tak jak trener gości zauważył, boisko nie nadawało się wogóle do gry, ale nie jest to żadne wytłumaczenie i w żaden sposób nie usprawiedliwiam tym naszej porażki. Graliśmy słabo, nie tak jak sobie mówiliśy. Odprawa była poświęcona zupełnie innym elementom, których dzisiaj nie wykonywaliśmy, ale indywidualne błędy doświadczonych zawodników spowodowały, że mamy dzisiaj zero punktów. Musimy z tego wyciągnąć jakieś wnioski i konsekwencje.


Galeria Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)
Patrik Mráz   (Sandecja Nowy Sącz)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-10-20, 15:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-10-21, 17:00PHL: Zagłębie Sosnowiec - KH Energa Toruń 2018-10-29, 18:00Ekstraklasa: Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec 2018-11-05, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Jagiellonia Białystok 2018-11-10, 15:30Ekstraklasa: Wisła Płock - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony