Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja po meczu Calisia - Zagłębie kd, 2013-04-13, 22:48

Zapraszamy do lektury wypowiedzi trenerów Sławomira Majaka oraz Mirosława Kmiecia podczas pomeczowej konferencji prasowej.
Konferencja po meczu Calisia - Zagłębie

Mirosław Kmieć (trener Zagłębia): - Przyjeżdżaliśmy tutaj z pokorą, bo jesienią przegraliśmy z Calisią, a do tego zaczęli rundę wygrywając 2-0 z Elaną, zespołem, który pokonał wicelidera. Praktycznie przez cztery tygodnie nie graliśmy, bo były przełożone mecze i walkower, ale była wiara w nasze umiejętności, przygotowanie i  praca którą wykonaliśmy. Bardzo się cieszymy ze zwycięstwa. Dedykujemy je naszemu prezesowi, który ma dzisiaj urodziny.

Sławomir Majak (trener Calisii): - Przede wszystkim gratuliuję trenerowi gości zwycięstwa, jak najbardziej zasłużonego - takie jest moje zdanie. Z przebiegu tego meczu Zagłębie na pewno zasłużyło na 3 punkty.

- Co można powiedzieć jeśli przegrywa się u siebie 1-3, a trzy dni temu gra się na wyjeździe i wygrywa gładko 2-0. Muszę przyznać, że dzisiaj nie poznawałem swojego zespołu. Zbyt dużo błędów indywidualnych spowodowało to, że straciliśmy trzy bramki. Szybko nam się udało zniwelować wynik do 1-1, wydawało się, że wszystko pójdzie po naszej myśli. Znowu błąd indywidulany i 1-2. Bramka padła zbyt szybko i zespół praktycznie zaczął się sypać. Co do bramki na 1-3 trudno się wypowiadać, sami państwo widzieli. W taki sposób bramek się nie powinno tracić. Graliśmy pierwszy mecz u siebie od 5 miesięcy i przykro, że tak się skończyło.

- Przyjmujemy ten wynik z pokorą i szykujemy się do kolejnego spotkania u siebie. Na pewno tak jak trener gości zauważył, boisko nie nadawało się wogóle do gry, ale nie jest to żadne wytłumaczenie i w żaden sposób nie usprawiedliwiam tym naszej porażki. Graliśmy słabo, nie tak jak sobie mówiliśy. Odprawa była poświęcona zupełnie innym elementom, których dzisiaj nie wykonywaliśmy, ale indywidualne błędy doświadczonych zawodników spowodowały, że mamy dzisiaj zero punktów. Musimy z tego wyciągnąć jakieś wnioski i konsekwencje.


Galeria Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec Calisia Kalisz - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Sonda
Jaki był najlepszy wyjazd Zagłębiaków w 2018 roku?
ArchiwumGłosuj
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery zima 2018/2019

Przychodzą:
Martin Tóth (Spartak Trnava)
Lukáš Greššák (Spartak Trnava)
Giorgi Gabedawa (Czichura Saczchere)
Olaf Nowak (Zagłębie II Lubin)
Mateusz Możdżeń (Korona Kielce)
Tomasz Nawotka (MFK Zemplín Michalovce)
Giórgos Mýgas (Panetolikós)
Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice)

Odchodzą:
Alexandre Cristóvão (?)
Junior Torunarigha (?)
Nuno Malheiro (?)
Adam Banasiak (?)
Callum Rzonca (?)
Giácomo Mello (?)
Dejan Vokić (?)
Adam Kokoszka (?)

 


 

Rozkład jazdy kibica 2019-01-23, 11:00Arena Cup: FK Žarkovo Belgrad - Zagłębie Sosnowiec 2019-02-09, 15:30Śląsk Wrocław - Zagłębie Sosnowiec 2019-02-16, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia 2019-02-23Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 2019-03-02Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony