Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Sławomir Jarczyk: Nie ćwiczyłem karate kd, 2013-03-17, 20:30 źródło: zaglebie.eu

Wynik zwycięskiego meczu w Wejherowie otworzył w 7. minucie efektownym strzałem z powietrza Sławomir Jarczyk, dla którego było to pierwsze trafienie w barwach Zagłębia. Oto jak kapitan Zagłębia podsumował dzisiejsze spotkanie
Sławomir Jarczyk: Nie ćwiczyłem karate

- Nie ćwiczyłem karate ani innych sztuk, ale do źle rozciągniętych ludzi nie należę, więc to gdzieś przydało się w tej sytuacji. Tak, już się śmiali koledzy, że nie strzale bramki, były zakłady w żartach, ale w końcu wpadło. Może uda się jeszcze w tej rundzie coś trafić? Bardzo się cieszymy, że udało się szybko strzelić bramkę, pomogło to nam w Wejherowie. W Chojnicach pierwsi straciliśmy bramkę i później biliśmy głową w mur. Spotkanie z Gryfem było trudne, nie było tu dużo finezji i ładnych akcji. W głównej mierze skupiliśmy się na przejmowaniu piłki i rzucaniu ich za linię obrony rywala. Dużo było takich wybijanek, przebijanek, po drugiej bramce już graliśmy dużo piłką, spokojnie.

-To są trudne chwile, gdy nagle zawodnik z ławki musi wejść w mecz i to jeszcze na pozycji stopera, przy wyniku na styku. "Ostry" (Volodymyr Ostroushko) zastąpił Bolka (Adrian Marek) bardzo dobrze. Cieszymy się z tego, że zagraliśmy na zero z tyłu, gdyż rywale mieli swoje sytuacje. Na szczęście w najgroźniejszej "Kudi" (Dawid Kudła) zachował się bardzo dobrze, myślałem, że piłka wpadnie do siatki przy słupku, a on przeniósł ją na rzut rożny. Może zespół z Wejherowa miał jakieś swoje problemy, ale nie było tego widać na boisku. Obawialiśmy się stałych fragmentów gry rywala, gdyż mają wysokich piłkarzy. Nie wyobrażaliśmy sobie, żebyśmy dopuścili do drugiej porażki, tym razem z dalekiego wyjazdu wracamy w dobrych nastrojach i z uśmiechem na twarzy - zakończył kapitan Zagłębia.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony