Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu w Jarocinie JP, 2012-11-17, 23:06

- Zagłębie zawsze musi grać do przodu, ofensywnie. musi być walczące, zdeterminowane, agresywne, o wielkich cechach wolicjonalnych - zadeklarował po meczu pełniący dziś obowiązki pierwszego trenera Mirosław Kmieć
Konferencja prasowa po meczu w Jarocinie

Mirosław Kmieć:
- Cieszę się ogromnie ze zwycięstwa, bo chłopakom przed meczem powiedziałem, że tak cię kibice zapamiętają, jaki będzie twój ostatni mecz. Myślę, że to jest początek. Chłopcy pokazali, jak Zagłębie ma grać, bo Zagłębie to jest marka, Zagłębie to jest tradycja i bardzo duża rzesza kibiców oraz osób związanych, które dbają o klub, zarówno organizacyjnie, jak i tradycyjnie.

- Zagłębie zawsze musi grać do przodu, ofensywnie. musi być walczące, zdeterminowane, agresywne, o wielkich cechach wolicjonalnych, czasami może być o mniejszych umiejętnościach. Życzyłbym sobie, aby Zagłębie cały czas takie było. Cieszymy się ogromnie. To zwycięstwo dedykujemy ludziom, którzy cały czas są z naszym klubem i nas wspierają oraz wszystkim kibicom.

- Rundę zakończyliśmy miłym akcentem i mam nadzieję, że jest to początek czegoś nowego. Ci chłopcy potrzebowali wiary w swoje umiejętności. Potrzebowali właśnie takiego wsparcia i poparcia. Dziś je dostali i pękli, pozytywnie pękli

Zbigniew Smółka:
- Gratuluję przede wszystkim gościom zwycięstwa, bardzo serdecznie pozdrawiam trenera Jurka Wyrobka i życzę powrotu do zdrowia. Pierwszy kwadrans tego spotkania był bardzo wyrównany. Przegrywaliśmy co prawda walkę w powietrzu, przegrywaliśmy głowy, były natomiast dwie klarowne sytuacje. Najpierw podanie Damiana Pawlaka do Adriana Owczarka, który nie trafił głową do bramki, a potem słupek Łukasza Białożyta.

- Później graliśmy z tyłu bardzo nieostrożnie i nieuważnie, przez co Rafał Jankowski był praktycznie cały czas swobodnym, niepilnowanym zawodnikiem. Dwa błędy w ustawieniu obrony skończyły się dwoma żółtymi kartkami. No i sami strzeliliśmy sobie pierwszą bramkę, a jak wiemy w tej lidze jak się traci pierwszą bramkę, i przy tak młodym zespole, opadło powietrze i uciekła wiara. Skończyło się to bardzo wysokim wynikiem i surową lekcją.

- Pozostaje mi w imieniu moim i drużyny przeprosić tych kibiców, którzy cały czas są z nami, za to spotkanie i całą rundę, bo w żadnym wypadku nie zasługujemy na słowa szacunku. Musimy ciężką pracą odbudować swój honor. Mam nadzieję, że w przyszłej rundzie Jarota Jarocin i ten klub podniesie się z dołka, w jakim jest.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • dami325 dami325 napisał(a) 18.11.2012 r, o godz. 17:16
    po co nam wyrobek wolimy kmiecia idealny kandydat na zajęcie stanowiska wyrobka :))

    zyj tym co pragniesz

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery zima 2018/2019

Przychodzą:
Martin Tóth (Spartak Trnava)
Lukáš Greššák (Spartak Trnava)
Giorgi Gabedawa (Czichura Saczchere)
Olaf Nowak (Zagłębie II Lubin)
Mateusz Możdżeń (Korona Kielce)
Tomasz Nawotka (MFK Zemplín Michalovce)
Giórgos Mýgas (Panetolikós)
Dawid Ryndak (Puszcza Niepołomice)

Giorgi Iwaniszwili (Dinamo Tbilisi)
Lukáš Hroššo (FC Nitra)

Odchodzą:
Alexandre Cristóvão (Dinamo Bukareszt - ?)
Junior Torunarigha (?)
Nuno Malheiro (?)
Adam Banasiak (Radomiak Radom)
Callum Rzonca (GKS Katowice)
Giácomo Mello (?)
Dejan Vokić (?)
Konrad Wrzesiński (Kajrat Ałmaty)
Adam Kokoszka (?)
Arkadiusz Jędrych (GKS Katowice)

 


 

Rozkład jazdy kibica 2019-02-23, 15:30Górnik Zabrze - Zagłębie Sosnowiec 2019-03-02, 15:30Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce 2019-03-09, 15:30Cracovia - Zagłębie Sosnowiec 2019-03-16Zagłębie Sosnowiec - Lechia Gdańsk 2019-03-30Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony