Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Adrian Pajączkowski: Trzeba sobie dawać radę (pk), 2012-09-15, 00:40

- Braki kadrowe nie są jednak żadnym wytłumaczeniem słabych wyników. Trzeba sobie dawać radę. Kadra jest dość spora i każdy z nas powinien wziąć ciężar gry na siebie - powiedział Adrian Pajączkowski.
Adrian Pajączkowski: Trzeba sobie dawać radę

- Powrót po kontuzji na pewno niezbyt udany. Mecz przegrany, a bramka padła po dośrodkowaniu z mojej strefy, gdzie powinienem piłkę zablokować. Na pewno nie ma powodów do radości. Trudno cokolwiek powiedzieć. Mieliśmy swoje sytuacje, można było otworzyć wynik. Stracilśmy bramkę w końcówce pierwszej połowy i nie udało się tego odrobić.

- Czy jestem przygotowany na całe 90 minut gry? Musiałbym zagrać 90 minut, żeby wiedzieć, czy jestem przygotowany czy nie. Na pewno nie grałem 4 tygodnie i trenerzy rozsądnie podchodzili do sprawy. To, że zszedłem z boiska było decyzją trenera.

- Problemy kadrowe są spore. Co mecz nie gra 4-5 zawodników, którzy mogliby grać od początku. Brakuje konkurencji w składzie. Musimy łatać dziury w składzie zdrowymi ludźmi. Czekamy aż wszyscy wrócą do zdrowia, ale na pewno to jeszcze trochę potrwa. Braki kadrowe nie są jednak żadnym wytłumaczeniem słabych wyników. Trzeba sobie dawać radę. Kadra jest dość spora i każdy z nas powinien wziąć ciężar gry na siebie.

- Przed nami mecz z liderem. Na pewno nie będzie łatwo, ale w tej lidze z nikim nie jest łatwo. Musimy się jak najszybciej odbić po porażkach. Nie może tak być. Trzeba zrobić serię i wygrać kilka meczów. Miałem nadzieję, że uda się to rozpocząć w Głogowie. W środę ostatni dzwonek, żeby zapunktować i to za trzy punkty.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Tomasz Nawotka (Legia Warszawa - ?) 

Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-07-23, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 2018-07-28, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-03, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2018-08-12, 18:00Ekstraklasa: Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-18, 20:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony