Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Adrian Pajączkowski: Trzeba sobie dawać radę (pk), 2012-09-15, 00:40

- Braki kadrowe nie są jednak żadnym wytłumaczeniem słabych wyników. Trzeba sobie dawać radę. Kadra jest dość spora i każdy z nas powinien wziąć ciężar gry na siebie - powiedział Adrian Pajączkowski.
Adrian Pajączkowski: Trzeba sobie dawać radę

- Powrót po kontuzji na pewno niezbyt udany. Mecz przegrany, a bramka padła po dośrodkowaniu z mojej strefy, gdzie powinienem piłkę zablokować. Na pewno nie ma powodów do radości. Trudno cokolwiek powiedzieć. Mieliśmy swoje sytuacje, można było otworzyć wynik. Stracilśmy bramkę w końcówce pierwszej połowy i nie udało się tego odrobić.

- Czy jestem przygotowany na całe 90 minut gry? Musiałbym zagrać 90 minut, żeby wiedzieć, czy jestem przygotowany czy nie. Na pewno nie grałem 4 tygodnie i trenerzy rozsądnie podchodzili do sprawy. To, że zszedłem z boiska było decyzją trenera.

- Problemy kadrowe są spore. Co mecz nie gra 4-5 zawodników, którzy mogliby grać od początku. Brakuje konkurencji w składzie. Musimy łatać dziury w składzie zdrowymi ludźmi. Czekamy aż wszyscy wrócą do zdrowia, ale na pewno to jeszcze trochę potrwa. Braki kadrowe nie są jednak żadnym wytłumaczeniem słabych wyników. Trzeba sobie dawać radę. Kadra jest dość spora i każdy z nas powinien wziąć ciężar gry na siebie.

- Przed nami mecz z liderem. Na pewno nie będzie łatwo, ale w tej lidze z nikim nie jest łatwo. Musimy się jak najszybciej odbić po porażkach. Nie może tak być. Trzeba zrobić serię i wygrać kilka meczów. Miałem nadzieję, że uda się to rozpocząć w Głogowie. W środę ostatni dzwonek, żeby zapunktować i to za trzy punkty.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa 2018-03-31I liga: GKS Katowice - Zagłębie Sosnowiec 2018-04-07I liga: Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony