Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Artur Melon: Spotkaliśmy się dwa dni przed ligą kd, 2012-09-08, 21:13

Bramkarz Calisii Artur Melon wiosną 2011 był zawodnikiem Zagłębia, ale dopiero dzisiaj miał okazję zagrać swój pierwszy mecz na Stadionie Ludowym.
Artur Melon: Spotkaliśmy się dwa dni przed ligą

Artur Melon (bramkarz Calisii):
- Już nie ma tak naprawdę tej ekipy, która tutaj była jak ja byłem. Jest nowy prezes, jest nowy trener, który mnie tutaj chciał tak naprawdę. Odszedłem z innych względów, miałem propozycję blisko domu. Szansy nie dała mi zupełnie inna ekipa z trenerem Ojrzyńskim i trenerem bramkarzy. Chciałem im udowodnić przez dzisiejszy występ, że nie powinienem być trzecim bramkarzem w Zagłębiu. Jest tu fajny zespół, w którym mam wielu znajomych, których lubię i szanuję.

- Na Zagłębiu zawsze fajnie się gra. Fajna murawa, fajny stadion, klub z naprawdę dużymi tradycjami więc warto się tutaj spiąć. Mamy nowy zespół. Spotkaliśmy się tak naprawdę dwa dni przed ligą, ale jakoś to wygląda. Naszym zadaniem jest spokojne granie o środek tabeli, a jeżeli będziemy grać z taką dozą szczęścia to myślę, że nie będzie żadnego problemu. Jakby to przeanalizować to w każdym meczu przeciwnik stwarza jeżeli nie tą samą ilość to nawet więcej sytuacji bramkowych, ale jakoś to my strzelamy tą jedną bramkę. Mamy trzeci mecz na zero i oby tak dalej.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-05-27, 12:45I liga: Ruch Chorzów - Zagłębie Sosnowiec 2018-06-03, 12:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony