Łukasz Matusiak: Brakuje jakości w kluczowych momentach - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Łukasz Matusiak: Brakuje jakości w kluczowych momentach pt, 2012-09-08, 20:13

- Skoro nie wygrywamy u siebie, to musimy zbierać punty na wyjazdach, żeby nie było powtórki z rozrywki – mówił Łukasz Matusiak po trzeciej z rzędu porażce Zagłębia na Stadionie Ludowym.
Łukasz Matusiak: Brakuje jakości w kluczowych momentach

- Bijemy się w pierś. Nie możemy takich meczów przegrywać w Sosnowcu, tym bardziej, że przyjechał zespół słabszy od nas i to było widać. Strzelili bramkę, nastawili się na grę z kontry, ale uważam, że to nie był nasz słaby mecz. Mieliśmy sytuacje, graliśmy piłką, pokazywaliśmy się na pozycjach. Jakoś to się zazębiało, ale zawsze brakuje tego ostatniego podania. Ja sam miałem kilka piłek, które mogłem lepiej zagrać. Brakło przede wszystkim takiej dokładnej piłki do partnera na szesnastym metrze. W końcówce mieliśmy sytuacje, mogło się to szczęście do nas w końcu uśmiechnąć.

- My naprawdę wiemy, że jak przeciwnik strzeli bramkę, to nam już pozostaje tylko atak pozycyjny. Widać, że się w nim męczymy. Szczerze mówiąc na naszą grę bardzo wpływają kontuzje podstawowych piłkarzy, a teraz jeszcze doszły kolejne dwie. Brakuje tej jakości w kluczowych momentach. W piątek mamy kolejny mecz, trzeba się szybko pozbierać, dalej trenować i przywieźć z Głogowa trzy punkty. Jak nie wygrywamy u siebie, to musimy zbierać punkty na wyjazdach, żeby nie było jakiejś powtórki z rozrywki.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • zagbak zagbak napisał(a) 10.09.2012 r, o godz. 16:30
    Jeżeli to co powiem brzmi ironicznie,to nie o to chodzi.Mam tu na myśli to,że z powodu kontuzji kilku zawodników,trener jest zmuszony do wystawienia zmienników.I właśnie to jest kluczowa sprawa.Gdyby nie kontuzje to oni siedzieliby na ławce rezerw,a tak to grają i z pewnością wyjdzie to drużynie na dobre.Myśmy przegrali ten mecz nie z powodu złej gry,lecz przede wszystkim z powodu presji na jaką jest narażona drużyna mojego Zagłębia.Jeżeli to odpadnie,to i precyzja przy strzałach na bramkę powróci.Tak to jest,że wszystko coś kosztuje-my straciliśmy punkty,ale drużyna zyskała ogranie.


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony