Jacek Paczkowski: Sosnowiczanie pokazali, że są bardzo mocnym zespołem - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Jacek Paczkowski: Sosnowiczanie pokazali, że są bardzo mocnym zespołem pt, 2012-09-08, 20:39

Jacek Paczkowski w Zagłębiu spędził trzy lata. Teraz wrócił do Sosnowca jako piłkarz Calisii i strzelił bramkę dająca jego nowej drużynie zwycięstwo – Cieszę się, że mogłem tu zawitać chociaż na chwilę – mówił po meczu.
Jacek Paczkowski: Sosnowiczanie pokazali, że są bardzo mocnym zespołem

(Na zdjęciu: Jacek Paczkowski przypomniał się dzisiaj publiczności na Stadionie Ludowym, a my przypominamy jak wyglądał Jacek Paczkowski w koszulce Zagłębia. Tutaj w rozegranym 10 października 2007 wyjazdowym meczu 1/16 finału Pucharu Polski przeciwko Koronie Kielce goni za Jakubem Zabłockim, a w tle widać ciągle grającego w Ekstraklasie Ediego Andradinę)

Jacek Paczkowski:
- Darzę ten klub dużą sympatią, w końcu spędziłem tu trzy lata. Dlatego bardzo się cieszę, że mogłem tu zawitać chociaż na chwilę. Wtedy biliśmy się o zupełnie inne cele i udało nam się awansować do ekstraklasy. Nie mam pojęcia, co się teraz dzieje w Zagłębiu, wiem tylko, że dzisiaj sosnowiczanie pokazali, że są bardzo mocnym zespołem i na pewno będą zdobywać punkty. Dzisiaj Artur Melon pokazał klasę bramkarską i uratował nam 3 punkty.

- Każdy pewnie myślał, że Calisia utrzymała się w ostatniej chwili w lidze i przyjdzie tu zlepek zawodników. Chcemy udowodnić, że mamy drużynę złożoną z zawodników, którzy grali w piłkę na dobrym poziomie i nadal nie zapomnieli, jak to się robi. Wydaje mi się, że nasze wyniki to nie jest przypadek. Klub bardzo szybko pozyskał dobrych piłkarzy, trener Sławomir Majak szybko zrobił z nas w miarę rozumiejący się zespół, który będzie jeszcze groźniejszy.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-19, 15:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony