Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Marcin Sierczyński: Brakuje szczęścia i umiejętności pt, 2012-08-25, 20:46 źródło: własne

- Trudno powiedzieć, skąd taka nasza postawa w dwóch ostatnich meczach. Na pewno nie ma jednej przyczyny, składa się na to wiele różnych rzeczy - twierdzi pomocnik Zagłębia Marcin Sierczyński.
Marcin Sierczyński: Brakuje szczęścia i umiejętności

Marcin Sierczyński:
- Ciężko powiedzieć, czy ten mecz w naszym wykonaniu gorszy od poprzedniego. Nawet jeżeli coś się zmieniło, to minimalnie i nie przyniosło żadnego efektu. W pierwszej połowie, jak zaczęliśmy łapać jakiś rytm, to dostaliśmy bramkę i później już nie mogliśmy grać tego, co sobie zakładaliśmy.

- Trudno powiedzieć, skąd taka nasza postawa w dwóch ostatnich meczach. Na pewno nie ma jednej przyczyny, składa się na to wiele różnych rzeczy. Na pewno brakuje szczęścia i umiejętności. Jesteśmy tu po to, żeby grać i trenować. Gdybyśmy w to nie wierzyli, to byśmy w ogóle nie wychodzili na boisko. Wierzę w to, że będzie lepiej. Musimy się zebrać do kupy i w następnym meczu pokazać, że gramy w takim klubie jak Zagłębie Sosnowiec i w każdym kolejnym meczu walczyć o komplet punktów.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-07-23, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Piast Gliwice 2018-07-28, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Lubin - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-03, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Pogoń Szczecin 2018-08-12, 18:00Ekstraklasa: Lech Poznań - Zagłębie Sosnowiec 2018-08-18, 20:30Ekstraklasa: Legia Warszawa - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony