Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi trenerów po meczu z Turem kd, 2012-05-19, 20:08

Przedstawiamy wypowiedzi trenerów Jerzego Wyrobka i Piotra Szarpaka podczas konferencji prasowej po meczu Zagłębia z Turem Turek.
Wypowiedzi trenerów po meczu z Turem

Piotr Szarpak (trener Tura):
- Co tu dużo mówić. Zostaliśmy dzisiaj pogrzebani przez Sosnowiec, aczkolwiek mówiłem chłopakom, że to nie decydował ten jeden mecz, tylko decydowały mecze, które były poprzednio. W siedmiu meczach traciliśmy bramki od 80. do 90. minuty. Było ciężko, jest to młody zespół, który się będzie uczył. Myślę, że ta porażka, i to taka wielka porażka, zarówno moja jak i ich, powinna wiele nauczyć, że gra w seniorach różni się bardzo od gry w juniorach. Dlatego ja uważam, że jeżeli tenże młody zespół będzie się dalej tak rozwijał, jak się teraz rozwija to z tych chłopców może coś jeszcze być, natomiast wszystko zależy od ich postępowania i tego co będą mieli w głowie.

- Gratuluję trenerowi, że właściwie się już utrzymał, aczkolwiek te wyniki są trochę zaskakujące, bo jeżeli Calisia wygrywa 6:1 w Bytovii Bytów, to te wyniki są gdzieś „z kosmosu". Trzeba przyjąć również porażkę na swój kark. Ja jestem odpowiedzialny za ten zespół, ja odpowiadałem całą rundę. Chłopcy grali na tyle, na ile ich stać. Widocznie na tą chwilę stać ich na tyle, że nie potrafiliśmy się utrzymać w II lidze.

Jerzy Wyrobek (trener Zagłębia):
- Na pewno obie drużyny zdawały sobie sprawę ze stawki tego spotkania. Nam jako gospodarzom grało się trudniej, bo przeciwnik grał z kontry i uważam, że robił to bardzo dobrze. Tak jak kolega powiedział jest to młody zespół, ale momentami było przyjemnie popatrzeć na grę drużyny Turka. Uważam, że zarówno jeden, jak i drugi zespół miały bardzo dobrze opracowane stałe fragmenty gry i były niebezpieczne. Myślę, że zostały one prawidłowo wykorzystane.

- Piłka jest okrutna. Musimy poczekać troszeczkę na wyniki I ligi, czy się utrzymamy, czy będziemy tym piątym zespołem. Trzymamy teraz kciuki za zespoły, które grają z naszymi potencjalnymi spadkowiczami z I ligi.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • dami325 dami325 napisał(a) 20.05.2012 r, o godz. 18:41
    panie trenerze wyrobku już możemy się cieszyć ponieważ wieści z innych stadionów z 1 ligi są takie wisła płock przegrywa w szczecinie 1:0 z pogonią natomiast w gliwicach piast wygrywa z gieksą 2:0 dziękujemy !!! dziękujemy utrzymał pan zagłębie w 2 lidze

    zyj tym co pragniesz

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-16, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony