Wypowiedzi zawodników po meczu w Kluczborku - 100% Zagłębie Sosnowiec
Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi zawodników po meczu w Kluczborku pk, 2012-05-16, 20:47

Zapraszamy do lektury pomeczowych komentarzy. O ocenę meczu poprosiliśmy strzelca zwycięskiej bramki Marcina Lachowskiego oraz Łukasza Matusiaka.
Wypowiedzi zawodników po meczu w Kluczborku

Łukasz Matusiak: 
- Cieszymy się ze zwycięstwa, bo bardzo potrzebne były nam te trzy punkty, i po to tutaj przyjechaliśmy. Remis nam nic nie dawał, ale nie mogliśmy sobie pozwolić na otwartą grę z Kluczborkiem. Graliśmy troszeczkę cofnięci, co chyba było widać, ale przyniosło to efekty. Można patrzeć z optymizmem, ale teraz czeka nas mecz  z Turem i trzeba przypieczętować to utrzymanie. To, że  dzisiaj wygraliśmy po stałym fragmencie gry, to chwała Marcinowi, że to strzelił. Nie mieliśmy za dużo sytuacji, ale tak się wygrywa mecze na wyjeździe. Na pewno był to milowy krok na drodze do utrzymania.

- Mecz z Turem to będzie najważniejszy mecz w sezonie, i chyba wszyscy zdajemy sobie sprawę, że tym meczem możemy się utrzymać.  My, zarząd i kibice, musimy iść razem  w tym meczu, który może być kończącym walkę o to nasze utrzymanie przez tą całą rundę.

 

Marcin Lachowski:
- Bardzo ciężki mecz z Kluczborkiem, bardzo dobrze grającym w piłkę. Taka miała być nasza taktyka, żeby prokurować te rzuty wolne. Ostatnio nam to dobrze wychodzi, no i grać z kontry i nie dać sobie strzelić.

- Dobrze, jak w takim momencie piłka wpada tam gdzie się chce i nie ma dyskusji. Wygraliśmy,  i mam nadzieję, że tam się wszystko dobrze ułoży w I lidze. To jest dopiero część roboty, nie można lekceważyć Turka i trzeba postawić kropkę nad „i”.  Można powiedzieć, że zostawanie po treningach i ćwiczenie rzutów wolnych się przydało. Ostatnio bramka z wolnego i teraz też. Cieszmy się, i miejmy nadzieję, że Zagłębie się utrzyma i od przyszłej rundy już nie będzie takiej nerwówki. 

 


Galeria MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec MKS Kluczbork - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2018

Przychodzą:
Junior Tounarigha (Alemannia Aachen)
Dejan Vokič (NK Triglav)
Mello (Ruch Chorzów)

Piotr Polczak (Astra Giurgiu)
Michael Heinloth (NEC Nijmegen)
Adam Kokoszka (Śląsk Wrocław)
Szymon Pawłowski (Lech Poznań)

Odchodzą:
Robert Sulewski (Arka Gdynia)
Rafał Makowski (Radomiak Radom)
Patryk Mularczyk (GKS Bełchatów)
Szymon Lewicki (Raków Częstochowa)


Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

 

 

 

Rozkład jazdy kibica 2018-08-27, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Śląsk Wrocław 2018-09-01, 15:30Ekstraklasa: Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-17, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Zabrze 2018-09-22Ekstraklasa: Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec 2018-09-29Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Cracovia Kraków
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony