Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi trenerów po meczu w Kluczborku pk, 2012-05-16, 20:06

Zapraszamy do lektury wypowiedzi trenerów obu drużyn po wygranym przez Zagłębie 1-0 wyjazdowym meczu z MKS-em Kluczbork.
Wypowiedzi trenerów po meczu w Kluczborku

Jerzy Wyrobek:
- Cieszymy się z tego, że na tak trudnym terenie zdobyliśmy trzy punkty. Moim zdaniem jest to jeden z najlepszych zespołów w II lidze, dlatego to zwycięstwo cieszy tym bardziej. Chciałem podziękować wszystkim zawodnikom za ambicję. Walczymy w dalszym ciągu o utrzymanie się w lidze.


Krzysztof Kapelan (trener MKS-u):
- Gratuluję panu trenerowi Wyrobkowi zwycięstwa i życzę utrzymania. Myślę, że tak zasłużony klub jak Zagłębie Sosnowiec nie ma prawa grać niżej.

- Przestrzegaliśmy chłopaków przed tym, że stały fragment gry może zadecydować o losach tego spotkania. Lachowski słynie z tego, że potrafi uderzyć rzut wolny, wykonał go perfekcyjnie nad murem, tak że bramkarz był bez szans. Nie przypominam sobie kolejnej sytuacji jaką stworzyło Zagłębie, za to my stworzyliśmy sobie mnóstwo tych sytuacji, kolejny raz niestety niewykorzystanych. Wraca fatum z tego sezonu. Mamy mnóstwo sytuacji, których nie wykorzystujemy. Trenerzy mówią, dziennikarze mówią, sędziowie mówią na boisku, że jesteśmy jedną z najlepiej grających drużyn w lidze. No i co z tego? Ja się cieszę, że drużyna gra w piłkę, ale moim zdaniem to jest liga przypadków, gdzie niektóre drużyny znajdują się na miejscach nieadekwatnych do swoich możliwości. przegraliśmy mecz, gratuluję trenerowi. Zostały nam dwa mecze, i to tyle z mojej strony.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie

Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Fabian Piasecki
2 - Patryk Małecki, Szymon Pawłowski
1 - Stanisław Biłeńkyj, Michał Góral, Tomasz Nawotka

ASYSTY:
3 - Szymon Pawłowski
2 - Stanisław Biłeńkyj
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Fabian Piasecki, Quentin Seedorf

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski
2 (1) - Wojciech Słomka
2 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Piotr Polczak, Dawid Ryndak
1 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Szymon Pawłowski, Quentin Seedorf, Jakub Sinior

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2019-09-21, 18:00Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie 2019-09-26, 20:30Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2019-09-29, 18:00Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2019-10-05, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2019-10-12, 17:00Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony