Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Konferencja prasowa po meczu z Nielbą kd, 2012-05-09, 20:03 źródło: własne

Zapraszamy do przeczytania co po meczu Nielba Wągrowiec - Zagłębie Sosnowiec mieli do przekazania na konferencji prasowej szkoleniowcy obu drużyn.
Konferencja prasowa po meczu z Nielbą

Jerzy Wyrobek (trener Zagłębia): - Wiadomo, że przyjechaliśmy tutaj nie przegrać tego spotkania co nam się udało. Można powiedzieć, że mecz był otwarty. Nikt nie starał się bronić bramki, każdy chciał wygrać to spotkanie, co niestety nam się nie udało.

- Na pewno dużym mankamentem jest boisko. Każdy bał się popełnić błąd, żeby ta piłka nie podskoczyła i żeby ktoś nie skorzystał z okazji. Zakładaliśmy strzały z dystansu, jednak nie udawało nam się to dzisiaj zbyt dobrze. Jeżeli ten zespół cokolwiek ma robić w przyszłości, to na pewno trzeba zająć się tą murawą.

- Gra pięcioma zawodnikami w drugiej linii z naszej strony była celowa. Analizowaliśmy zespół Nielby, który jest zespołem groźnym i dlatego staraliśmy się opanować środek pola.

Marek Kamiński (trener Nielby): - Był to mecz walki. Mecz otwarty, każdy chciał wygrać i atakował. W naszej sytuacji było to troszeczkę za mało. Powinniśmy ten mecz wygrać. Nasza sytuacja jest w tym momencie dosyć mocno skomplikowana.

- Co prawda mobilizacja na ten mecz była, ale wiadomo, że nie da się trzymać stuprocentowej mobilizacji przez cały mecz, żeby przez cały mecz atakować i grać pressingiem. Być może nastąpiło na początku takie badanie się nawzajem. Zakładaliśmy to trochę inaczej. Natomiast w późniejszych etapach meczu było widać nasze bardzo mocne zaangażowanie. Podobnie było zresztą po stronie przeciwnika. Niestety nie zawsze wszystko wychodzi, co chcemy zrobić, a co było założone na odprawie.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie

Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Fabian Piasecki
2 - Patryk Małecki, Szymon Pawłowski
1 - Stanisław Biłeńkyj, Michał Góral, Tomasz Nawotka

ASYSTY:
3 - Szymon Pawłowski
2 - Stanisław Biłeńkyj
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Fabian Piasecki, Quentin Seedorf

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski
2 (1) - Wojciech Słomka
2 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Piotr Polczak, Dawid Ryndak
1 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Szymon Pawłowski, Quentin Seedorf, Jakub Sinior

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2019-09-21, 18:00Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie 2019-09-26, 20:30Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2019-09-29, 18:00Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2019-10-05, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2019-10-12, 17:00Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony