Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Jerzy Wyrobek i Rafał Jankowski po meczu w Gdyni jp / kd, 2011-10-12, 23:25

Zapraszamy do lektury pomeczowych wypowiedzi trenera Jerzego Wyrobka oraz strzelca dwóch bramek dla Zagłębia Rafała Jankowskiego.
Jerzy Wyrobek i Rafał Jankowski po meczu w Gdyni

(na zdjęciu Rafał Jankowski w trakcie sobotniego meczu Zagłębie - Nielba - fot. Marcin Dziubek)

Jerzy Wyrobek (trener Zagłębia):
- Mój zespół z 0:2 potrafił się wydźwignąć na 3:2, niestety błąd zadecydował, że zrobiło się 3:3. Musimy się bardzo cieszyć z tego remisu, bo było to trudne spotkanie. Mecz stał na bardzo dobrym poziomie, to była walka od początku do końca.

- Zdekoncentrowaliśmy się trochę na początku i zdecydowanie za szybko straciliśmy bramkę, mimo, że wcześniej mieliśmy sytuację bramkową, której nie wykorzystaliśmy. Trzeba wyciągać wnioski. Może inna powinna być rozgrzewka.

- Zmiennicy, którzy dzisiaj wyszli do gry sprawowali się bardzo dobrze i jestem zadowolony z postawy zespołu.

- Remis w tym spotkaniu jest jak najbardziej sprawiedliwym rezultatem. Końcowy wynik tym bardziej cieszy, jeżeli się przegrywa 2:0 i potrafi strzelić 3 bramki. Szkoda, że w tak głupi sposób tracimy te bramki, ale uważam, że mamy trochę czasu, żeby i nad tymi błędami popracować.

Rafał Jankowski (napastnik Zagłębia):
- Czujemy na pewno duży niedosyt, bo potrzebujemy bardzo tych punktów, które były dzisiaj w naszym zasięgu, ale niestety czegoś nam zabrakło. Może troszeczkę koncentracji, wykorzystania jeden więcej sytuacji i byłoby lepiej.

- Na pewno bramka na 2:1 nas ucieszyła, i w szatni powiedzieliśmy sobie, że nie mamy nic do stracenia. Udało się strzelić drugą, i wtedy uwierzyliśmy w to, że można stąd wywieźć komplet punktów. Szkoda, że straciliśmy bramkę na 3:3.

- Na pewno jest w nas wiara w zwycięstwo. Przyszedł nowy trener, który na każdym treningu opowiada po kilka dowcipów, także atmosfera w szatni troszkę się rozluźniła i zaczęliśmy wierzyć w swoje umiejętności. Nie mamy nic do stracenia, walczymy do końca. Musimy zdobywać punkty! Musimy się utrzymać!

- Cieszę się, że układa się współpraca z Dawidem Ryndakiem. Drugi mecz Dawida w pierwszym składzie, ja też wróciłem do pierwszego składu. On dwie asysty, ja dwie bramki, tak że bardzo się z tego cieszę. Mam nadzieję, że w następnym meczu zdobędziemy trzy punkty.

- Na pewno jest jakaś sportowa złość jeśli się siada na ławce, ale w przypadku meczu w Żaganiu takie były założenia taktyczne i miałem wejść z ławki, kiedy obrońcy będą zmęczeni i spróbować coś strzelić, niestety się nie udało. Teraz wróciłem do pierwszego składu i cieszę się, że gram i strzelam. Cieszę się, że wróciła skuteczność, bo po pięciu meczach bez strzelonej bramki znów uwierzyłem w swoje umiejętności.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony