Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi zawodników po meczu z Nielbą kd / pt, 2011-10-08, 20:50

Zapraszamy do lektury wypowiedzi Rafała Jankowskiego, strzelca pierwszej bramki dla Zagłębia w meczu z Nielbą oraz Sławomira Jarczyka
Wypowiedzi zawodników po meczu z Nielbą

(Na zdjęciu: Rafał Jankowski właśnie strzela pierwszą bramkę w meczu z Nielbą. Interwencja Jacka Wosickiego nic nie dała i Krzysztof Wolkiewicz mógł się tylko przyglądać jak futbolówka trafia do siatki)

Rafał Jankowski (napastnik Zagłębia):
- Cieszę się z bramki, a przede wszystkim ze zwycięstwa, bo potrzebowaliśmy tego zwycięstwa jak ryba wody. Ten wynik 1:0 był bardzo niepewny. Dobrze, że udało się strzelić, tę drugą bramkę i już spokojnie dowieźliśmy to prowadzenie do końca.

- Bardzo potrzebowałem tej bramki, bo już chyba cztery mecze nic nie strzeliłem. Cieszę się, że się odblokowałem, mam nadzieję, że znów będę w miarę regularnie trafiał.

- Bardzo dobrze mi się grało dzisiaj ze „Stefanem" w ataku. „Stefan" jest szybkim zawodnikiem, mogłem zgrywać mu te piłki, brać więcej na siebie, a on wychodził na te prostopadłe zagrania.

- Szkoda, że Dawid Ryndak po moim dograniu nie strzelił gola. Dobra akcja, cieszymy się, że te akcje się wreszcie zawiązują. Wygląda to lepiej z przodu, a bardzo dobrze i w końcu na zero z tyłu. Liczę na to, że zaczniemy wreszcie w miarę regularnie wygrywać i piąć się w górę tabeli. Cieszymy się bardzo z tych trzech punktów.

Sławomir Jarczyk (obrońca Zagłębia):
- Duża ulga. W końcu trzy punkty. Dawno nie udało nam się tego osiągnąć, także naprawdę się cieszymy. Liczymy na to, że nastąpiło przełamanie i teraz będzie coraz lepiej. Wiadomo, nie ma jakiegoś super entuzjazmu, bo dalej wiemy w jakim jesteśmy miejscu i wiemy, że punktów jest bardzo mało, ale zrobiliśmy ten maleńki kroczek i oby w następnych meczach było tak samo.

- W ostatnich meczach obrona była dziurawa i to bardzo dogłębnie analizowaliśmy. Przed tym meczem wyciągnęliśmy wnioski i udało się zagrać na zero z tyłu. Jedziemy pełni optymizmu na następne spotkanie już za trzy dni. Na razie się cieszymy, ale za dwie godziny trzeba o tym zapomnieć i myśleć o tym, jak zdobyć kolejne punkty, bo są nam one bardzo potrzebne.


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec
Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec
Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec
Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec Zagłębie Sosnowiec - Nielba Wągrowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie

Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Fabian Piasecki
2 - Patryk Małecki, Szymon Pawłowski
1 - Stanisław Biłeńkyj, Michał Góral, Tomasz Nawotka

ASYSTY:
3 - Szymon Pawłowski
2 - Stanisław Biłeńkyj
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Fabian Piasecki, Quentin Seedorf

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski
2 (1) - Wojciech Słomka
2 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Piotr Polczak, Dawid Ryndak
1 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Szymon Pawłowski, Quentin Seedorf, Jakub Sinior

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2019-09-21, 18:00Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie 2019-09-26, 20:30Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2019-09-29, 18:00Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2019-10-05, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2019-10-12, 17:00Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony