Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi zawodników po meczu z Jarotą pt, 2011-09-18, 20:22

O komentarz do meczu poprosiliśmy wracającego do gry po kontuzji Marcina Lachowskiego, występującego dzisiaj w roli napastnika Tomasza Szatana oraz Marcina Sierczyńskiego.
Wypowiedzi zawodników po meczu z Jarotą

( Na zdjęciu: drugi od lewej Marcin Sierczyński oraz pierwszy z prawej Marcin Lachowski znaleźli się w gronie graczy, któzy skomentowali dla nas mecz z Jarotą)

Marcin Lachowski:

- Przez pierwsze 20 minut czuliśmy się bardzo dobrze. Później strzeliliśmy bramkę i chyba zeszło z nas trochę powietrze. Pojawił się radosny futbol. Ta piłka latała nad głowami, pojawił się jakiś strach przed przyjęciem piłki. Nie wiem, czym to wytłumaczyć. W Legnicy kilku zawodników grało bardzo dobrze, a dzisiaj ich zupełnie nie było.

- Nie ma się co oszukiwać, nie jesteśmy zespołem, który zdominuje inne drużyny. Z czego brały się te wysokie piłki? Ze strachu. Mają obawę o swoje umiejętności i zaczyna się kopanina. Większość naszych zawodników była dzisiaj w stresie i dlatego tak to wyglądało. Zamiast próbować coś pograć kombinacyjnie, to grają wysokie, bezpieczne piłki, byle tylko nie stracić. Ale to się nie przekłada na jakieś sytuacje dla nas.

- Miałem sześć tygodni przerwy spowodowanej kontuzją. Mecz zagrałem na zastrzyku i tabletkach przeciwbólowych. Dlatego ustaliliśmy z trenerem, że nie zagram w ataku. Tam trzeba więcej szarpać i miałem obawy, czy noga wytrzyma.

Tomasz Szatan:
- To mój debiut na pozycji napastnika w piłce seniorskiej. Nie mieliśmy takich założeń, ale wyszło tak, że dostawałem dużo piłek górnych. Do tego trzeba się było dostosować, próbowałem walczyć, wyszło jak wyszło.

- Mieliśmy na boisku kreatywnych zawodników – Marcina Lachowskiego i Michała Cyganka. Pierwsze piętnaście minut wyglądało nieźle. Fajnie się to układało, graliśmy piłką. Nie wiem, co się później stało. Być może ta bramka nas za bardzo zadowoliła.

- Miałem jedną bardzo dobrą sytuację. Teraz łatwo się mówi, że mogłem strzelać, ale kąt nie był aż taki idealny i nie wiadomo, co by z tego wyszło. Zdecydowałem się odegrać dobrze ustawionym kolegom. Zawsze tak jest, że jak widzę lepiej ustawionych zawodników, to próbuję podać.

Marcin Sierczyński:
- Zaczęło się dobrze. Wrzutka Arka, strzał Marcina i strzeliliśmy bramkę po stałym fragmencie gry. Później nie graliśmy już tego, co przez pierwsze 20 minut, Jarota miał coraz większą przewagę i w konsekwencji strzelili bramkę po naszym głupim błędzie.

- Już któryś mecz z rzędu tracimy bramkę po indywidualnych błędach. Musimy to w końcu poprawić, bo w ten sposób punktów nie będziemy zdobywać. Tracimy piłki i w konsekwencji musimy więcej sił tracić na ich odbiór. To nakładało się na siebie i widać było, że brakowało już siły w drugiej połowie. 


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin
Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin
Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin
Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin Zagłębie Sosnowiec - Jarota Jarocin
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie

Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
3 - Fabian Piasecki
2 - Patryk Małecki, Szymon Pawłowski
1 - Stanisław Biłeńkyj, Michał Góral, Tomasz Nawotka

ASYSTY:
3 - Szymon Pawłowski
2 - Stanisław Biłeńkyj
1 - Rafał Grzelak, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk, Fabian Piasecki, Quentin Seedorf

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski
2 (1) - Wojciech Słomka
2 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki, Piotr Polczak, Dawid Ryndak
1 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Szymon Pawłowski, Quentin Seedorf, Jakub Sinior

* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica 2019-09-21, 18:00Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie 2019-09-26, 20:30Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2019-09-29, 18:00Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec 2019-10-05, 18:00Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz 2019-10-12, 17:00Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony