Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Komentarze po meczu z Miedzią PK, KD, 2011-05-11, 21:40

Mecz z Miedzią skomentowali biorący w nim udział trzej zawodnicy Zagłębia - Paweł Posmyk, Marcin Lachowski i Krzysztof Markowski. "Wyszło moje drewniactwo" - przyznał się nasz kapitan.
Komentarze po meczu z Miedzią

Paweł Posmyk: - Legniczanie postawili nam trudne warunki. Bronili się, mieli wysokich obrońców z tyłu, którzy radzili sobie z tymi naszymi górnymi piłkami, które graliśmy w pierwszej połowie. W drugiej połowie trochę to skorygowaliśmy. Mieliśmy grać piłkami prostopadłymi, niżej i zaczęło się dziać ciekawiej. To był taki mecz walki. Wiedzieliśmy, żę będzie ciężko i jedna sytuacja może zdecydować o tym kto odniesie zwycięstwo. Mieliśmy dwie, trzy fajne sytuacje, ale nie udało się strzelić i skończyło się 0:0.

- Miedź też miała swoje sytuacje, ale my mieliśy sytuacje klarowniejsze, z bliskiej odległości, oni głównie zagrażali nam strzałami z dystansu. Chwała Aleksowi, za to co broni, fajnie, że się wywiązuje dobrze ze swojej roboty, ale oni mogli też stracić bramkę dzisiaj.

Marcin Lachowski: - To jest nieprawdopodobne jak ja tej sytuacji nie wykorzystałem. Nie mogę w to uwierzyć do tej pory. Piłka meczowa, 13 metrów, miałem piłkę na lewej nodze i nie trafiłem. Biorę cała winę na siebie. Nie jesteśmy wirtuozami. Taki mecz powinniśmy wygrać 1:0 i bylibyśmy wysoko i dalej w grze, a ja nasz cały trud zniweczyłem tym jednym zagraniem, bo takie sytuacje muszę strzelać.

- Nie ma co ukrywać, że ten remis nas nie przybliżył do awansu, a nawet mocno oddalił. Kibice krzyczeli "Piłkarze - złodzieje marzeń", bo niestety ukradliśmy im marzenia. Nie przypuszczałem, że w takim meczu zmarnuję taką sytuację. Od lat nie pamiętam, żebym taką sytuację zmarnował. Miałem na nodze kluczową piłkę, a nie trafiłem. Wyszło moje drewniactwo i brak umiejętności oraz brak odporności psychicznej.

Krzysztof Markowski: - Ten remis to dla nas jest strata dwóch punktów. Drużyna Miedzi na pewno się z tego remisu cieszy, bo po ich taktyce widać, że przyjechali tu po jeden punkt i swój cel osiągnęli. Dziś zabrakło tej jednej bramki. Miedź nie była w stanie nam odpowiedzieć, a my stworzyliśmy sobie za mało sytuacji.

- Przed rundą nikt w nas nie wierzył, że możemy włączyć się w walkę o awans. 17 nowych zawodników, 9 punktów straty. Przekreślano nas już po Grudziądzu i Czarnych Żagań. Kibice nas dopingowali przez 90 minut i mają prawo po meczu być niezadowoleni. My przyjmujemy to z pokorą.

- Na pewno będziemy grać do końca i w każdym spotkaniu dawać z siebie 100 procent. Nie mamy czasu na rozpamiętywanie dzisiejszego meczu, bo już w sobotę gramy ciężki mecz w Tychach. Jest jeszcze kupa grania


Galeria Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (1)
  • 1010536 1010536 napisał(a) 12.05.2011 r, o godz. 16:12
    Lacha się przyznał chociaż do zawalonej akcji.Siwy zajebał bramkę z Czarnymi i ani mru mru .


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2017-11-18, 16:00I liga: Olimpia Grudziądz - Zagłębie Sosnowiec 2017-11-18, 17:00BLK: JAS-FBG Zagłębie Sosnowiec - Artego Bydgoszcz 2017-11-24, 20:45I liga: Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna 2018-03-03I liga: Pogoń Siedlce - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-10I liga: Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica 2018-03-17I liga: Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec 2018-03-24I liga: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2017 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony