Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Skrót meczu: Tur - Zagłębie (pk), 2011-04-24, 11:37 źródło: własne

Prezentujemy skrót z wczorajszego meczu z Turem Turek wygranego przez Zagłębie 4:0. W skrócie wszystkie bramki oraz doping fanów Zagłębia. Zapraszamy do oglądania.
Skrót meczu: Tur - Zagłębie
Galeria Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec
Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec
Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec
Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec Tur Turek - Zagłębie Sosnowiec
zobacz pełną galerię zdjęć
  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (12)
  • janki915 janki915 napisał(a) 25.04.2011 r, o godz. 14:30

    Byle tak dalej . Najbliższe mecze musimy wygrywać i trzeba liczyć na potknięcia Miedzi i Gks . Trzeba być skutecznym i chłopcy muszą wierzyć w awans . Pozdrawiam normalnych . ;D
  • Peper97 Peper97 napisał(a) 25.04.2011 r, o godz. 10:43
    Uważam że teraz powinna być taka mobilizacja na każde mecze! My teraz jesteśmy potrzebni im aby awanswować do 1 ligi!
  • Peper97 Peper97 napisał(a) 25.04.2011 r, o godz. 10:35
    Tak baku ma racje najwarzniejsze będą następne 4 mecze. Musimy także liczyć na to że Legnica się potknie.
  • Baku_95 Baku_95 napisał(a) 24.04.2011 r, o godz. 21:56
    Mam nadzieje że chłopaki bd grać do końca i awansujemy bo to dało by niezłego kopa mecze z GKS-em Kat czy Pogonią (o ile się utrzyma) to by było coś ile zysku w postaci finansowej miał by klub! Zagłębie do 1 Ligi!!!
  • StaraWiara StaraWiara napisał(a) 24.04.2011 r, o godz. 20:02
    Nie będzie tragedii gdy w tym sezonie nie awansują. Muszą spokojnie przepracować przerwę letnią i zbudować zgraną dobrą drużynę. A nie wymieniać znowu pół składu,lub całego.

  • StaraWiara StaraWiara napisał(a) 24.04.2011 r, o godz. 19:44
    Nie podniecajcie się tak po paru zwycięstwach że Zagłębie awansuje bo może być już za późno na finish

  • Strzarek Strzarek napisał(a) 24.04.2011 r, o godz. 16:07
    Saller, na tą chwilę trzeba liczyć o potyczkemiedzi, Olimpia i tak raczej wyjdzie. Dla nas najważniejsze są 4 najbliższe mecze, mogą zapewnić 2 miejsce, później tylko walczyć ze skutecznością z ostatniego meczu a i 1 liga będzie możliwa...

  • saller14 saller14 napisał(a) 24.04.2011 r, o godz. 15:45
    zajebiscie by bylo jak by zagłebie było w 1 lidze !! tylko musimy wygrywac mecze a gieksa i olimpia i miedz musza przegrywac hehe
  • StaraWiara StaraWiara napisał(a) 24.04.2011 r, o godz. 13:30
    W takim razie co obchodzi kibiców Zagłębia zmiana nazwy jakiegoś śmiesznego Górnika Łęczna

  • oskar21 oskar21 napisał(a) 24.04.2011 r, o godz. 13:22
    Dokładnie chodzi o zmiane nazwy klubu na Górnik Bogdanka: http://tylkogornikleczna.pl/

    Chciałbyś żeby np Zagłębie się nazywało Zagłębie Wedel Sosnowiec?? Albo Zagłębie \"Osram\" Sosnowiec
  • StaraWiara StaraWiara napisał(a) 24.04.2011 r, o godz. 13:19
    Prawdopodobnie chodzi o to że Bogdanka z Łęcznej chce być sponsorem Górnika Zabrze lub nie zgadzają się ze ze zmianą nazwy Górnika Łęczna na Bogdanka

  • piotrosc piotrosc napisał(a) 24.04.2011 r, o godz. 12:57
    Może mi ktoś wyjaśnić co oznacza napis \"Górnik=Łęczna\" na sektorze kibiców Zagłębia w ostatnich meczach?