Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi po meczu w Zielonej Górze pk / kd, 2011-04-09, 19:22

Prezentujemy wpowiedzi Vladimir Bednara oraz strzelca dwóch bramek Marcina Lachowskiego tuż po meczu z Lechią Zielona Góra. Meczu trudnym, nerwowym ale ostatecznie zakończonym sukcesem Zagłębia.

Marcin Lachowski (pomocnik Zagłębia): - Najlepszym podsumowaniem tego meczu będzie chyba tylko wynik, bo tutaj ciężko coś więcej powiedzieć. Ciężko się grało, tutaj na tym kartoflisku niejeden zespół się potknie. Od tego jestem kapitanem, żeby czasem w tych trudnych momentach strzelić karnego, czy dołożyć drugą bramkę. To był bardzo trudny mecz, a czy ja jestem bohaterem? Raczej nie. To są tylko pojedyncze kopnięcia, które nie powinny jakoś zmieniać wielce oceny zawodnika.

- Nie pierwszy raz nam się tak mecz układa. Najpierw mieliśmy kłopoty z początkami, a teraz trzeci mecz, gdzie mamy dość szybko strzeloną bramkę i dużo sytuacji, i przeciwnicy dostają kartki. Gorzej jest później. Już trzeci mecz, kiedy od momentu, gdy gramy w przewadze coś jest nie tak w naszej grze. Na pewno musimy się jakoś ogarnąć, bo nie może tak być. Jest to materiał do przemyśleń.

Vladimir Bednar (obrońca Zagłębia): - Mamy trzy punkty, cieszymy się bardzo, zapominamy o tym meczu i jedziemy dalej. Troszkę na własne życzenie drżeliśmy o wynik do ostatniej minuty. Nie przytrzymaliśmy z przodu piłki i oni od razu z powrotem oddawali na naszą połowę. Parę piłek było dosyć groźnych, ale na szczęście udało nam się doprowadzić do zwycięskiego końca i bardzo się cieszymy. Ten zespół na pewno jest przyzwyczajony do gry na takiej fatalnej murawie. W pierwszej połowie my też trochę pograliśmy, ale w drugiej połowie ich strona, na której graliśmy to były same dziury.

- W pierwszej połowie mieliśmy jeszcze ze trzy niewykorzystane sytuacje i myślę, że to zaważyło, że wynik się nie skończył gdzieś tam na 4:0, 4:1 albo 5:1. Musimy wykorzystać każdą sytuację, którą mamy, bo dzisiaj były jeszcze dwie świetne sytuacje, które mieli Irek Gryboś i Lacha. Musimy takie sytuacje wykańczać, jeśli chcemy wygrywać, bo czasami będą jedna, dwie sytuacje i musimy strzelać brameczki z tego.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony