Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wideo z Chojnic (pk), 2011-03-27, 05:54 źródło: własne

Zapraszamy do obejrzenia skrótu z wyjazdowego meczu Zagłębia Sosnowiec z Chojniczanką w Chojnicach, przegranego przez nasz zespół 0:1.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (7)
  • emdżej emdżej napisał(a) 28.03.2011 r, o godz. 21:02
    @znawca - rzeczywiście wychowanków mało, ale w pierwszym składzie zagrał jeszcze Białek, więc nie jest prawdą, że tylko Łuczywek.
  • znawca znawca napisał(a) 28.03.2011 r, o godz. 16:35


    szkoda że nie ma żadnych wychowanków w składzie oprócz zasłużonego już T.Łuczywka.a gdzie młodzież z sosnowca ? lepiej ściągać młodych\'\'ślązoków\'\' niż naszych promowac ??? ja się pytam !?
  • ZS1906 ZS1906 napisał(a) 28.03.2011 r, o godz. 02:50
    ogladalem ten mecz od 1 minuty do ostatniej i gra Zagłebia TRAGEDIA kazda pilka z lini obrony odrazu do przodu na pale nic pilka nie grali . Z Grudziadzem bedzie naprawde ciezko. Pochwalic jedynie mozna Szlakotina

  • rocki8 rocki8 napisał(a) 27.03.2011 r, o godz. 17:15
    dla nas teraz to juz same mecze zostaly o 6 pkt. tylko jak bedziemy przegrywac z czolowka a wygrywac z tymi ci za nami sa w tabeli to nic nam nie da taka gra :)

  • Jaksa Jaksa napisał(a) 27.03.2011 r, o godz. 11:55

    No Szlakotin rewelacyjnie broni ale obrona znów nie trafione transfery
  • efelo efelo napisał(a) 27.03.2011 r, o godz. 11:14
    Wielka szkoda czołówka ucieka z olimpią Mecz o 6 pkt

  • krzysiud krzysiud napisał(a) 27.03.2011 r, o godz. 07:55
    Dobry mecz. Szlakotin rewelacja!