Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Wypowiedzi po meczu z Ruchem pt, 2011-03-19, 20:42

Leszek Ojrzyński (trener Zagłębia): - Przede wszystkim chciałbym podziękować za zaangażowanie. Wiadomo, że powinniśmy być bardziej skuteczni, ale dobrze, że możemy sobie dopisać te 3 punkty. Chciałbym też podziękować pracownikom MOSiRu z panem Baczyńskim na czele, którzy dzisiaj od rana robili wszystko, żeby ten mecz się odbył. Cieszę, się, że mogliśmy zagrać to spotkanie, bo bardzo chcieliśmy pozostać w rytmie meczowym. Celem było zdobycie trzech punktów, dodatkowo chcieliśmy zagrać na zero z tyłu i oba te cele osiągnęliśmy. Chwała chłopakom za to i teraz myślimy o następnym trudnym meczu, bo każdy mecz w tej lidze jest trudny. Wiemy o co gramy, próbujemy gonić „górę". Dzisiaj było pierwsze spotkanie przed własną publicznością, widać było nerwowość, ale z meczu na mecz powinno być lepiej.

Andrzej Polak (trener Ruchu): - Nie można być zadowolonym po takim meczu i przegranej 1:0. Zabrakło konsekwencji, zabrakło dokładności, jakości i dyscypliny taktycznej. Przy takim rozpoczęciu meczu i pierwszych dwudziestu minutach nie można myśleć o punktach. Piłkarze w ogóle nie realizowali tego, co sobie założyliśmy. Z takim przeciwnikiem jak Zagłębie nie można w ten sposób grać.

Marcin Lachowski (napastnik Zagłębia): - Kiedyś narzekaliśmy, że nie potrafimy sobie stworzyć sytuacji. Dzisiaj w samej drugiej połowie stworzyliśmy przynajmniej pięć takich stuprocentowych sytuacji. To muszą być bramki. Mecz spokojnie mógł być w 70 minucie ułożony i Zdzieszowice by sobie grały dalej. Dobrze, że wygraliśmy ten mecz, teraz mamy tydzień, żeby sobie na ten temat porozmawiać, bo to nie były sytuacje wymagające wielkich umiejętności, wystarczyło kopnąć piłkę do bramki. Z całym szacunkiem, takie zespoły jak Zdzieszowice, musimy u siebie odprawiać. Oni pewnie teraz w szatni będą mówić, że w drugiej połowie mieli przewagę, ale takie były założenia, żeby po przerwie się cofnąć. Oni dzisiaj nawet nie byli w stanie stworzyć pół sytuacji.

Marcin Feć (bramkarz Zagłębia): - Próbowaliśmy walczyć. W pierwszej połowie wyglądało to może nie najlepiej, ale w drugiej, jak to się kolokwialnie mówi, Zagłębie „było bez sztycha". Może my też nie mieliśmy jakichś wielkich sytuacji, ale oni piłki nie mogli złapać. Graliśmy, próbowaliśmy coś zrobić, ale nie udało się. Przespaliśmy pierwsze 25 minut. Jak przeciwnik w tym czasie wykonuje 20 wrzutek, piłki w polu karnym latają z prawej i lewej strony, to trudno uniknąć straty bramki. W sumie wyglądało to tak, jakbyśmy na to czekali.

Ireneusz Gryboś (napastnik Zagłębia): - Najważniejsze, że dopisujemy na swoje konto kolejne 3 punkty. Najbardziej cieszy, że zdobyliśmy je na własnym stadionie. Ten mecz wyglądał momentami bardzo dobrze w naszym wykonaniu, a momentami słabiej. Już wiemy, nad czym musimy pracować w najbliższych tygodniach. Na pewno nad skutecznością i nad koncentracją. W drugiej połowie mieliśmy takie założenie, że troszeczkę się cofniemy i poczekamy na kontry. Czy 1:0, czy 3:0, najważniejsze są 3 punkty i z tego trzeba się cieszyć.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony