Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Zmiana na stanowisku dyrektora sportowego! Paulina Skóra, 2019-01-07, 14:46

Zagłębie Sosnowiec, za pośrednictwem swojej oficjalnej strony internetowej, poinformowało o zmianie na stanowisku dyrektora sportowego.
Zmiana na stanowisku dyrektora sportowego!

Dotychczas, tę funkcję pełnił Robert Stanek, który, jak podaje Zaglębie, zrezygnował ze stanowiska na rzecz Roberta Tomczyka. Tomczyk tym samym przestaje być doradcą zarządu klubu. 

Robert Stanek pozostanie w Zagłębiu Sosnowiec w charakterze doradcy zarządu i osoby odpowiedzialnej za skauting oraz wprowadzanie zawodników naszej Akademii do drużyn seniorskich.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (7)
  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 12.01.2019 r, o godz. 13:36
    @supergs1
    Czyli awans :):):)

  • ZS 1906 Sosnowiec ZS 1906 Sosnowiec napisał(a) 07.01.2019 r, o godz. 20:27
    W końcu ktoś poszedł po rozum do głowy. Brawo!!!
    Oby to nie była tylko zmiana wizerunkowa.
    Coś czuję że teraz najzdolniejsza młodzież trafi do drużyny seniorskiej:)
    Małe Torunarigi z rejonu Zagłębia Dąbrowskiego szykujcie się :)

  • keycee keycee napisał(a) 07.01.2019 r, o godz. 20:20
    Lepiej późno niż wcale, każde zmiany są dobre, nowe spojrzenie, nowe wyzwanie a ten dyrektor się zasiedział, już chyba motywacja zero nic go nie cieszyło, zmiana jak najbardziej na tak.
  • supergs1 supergs1 napisał(a) 07.01.2019 r, o godz. 19:48

    To ja się pytam, jako dyrektor nie doradzał?
    Co w takim razie robił?

  • supergs1 supergs1 napisał(a) 07.01.2019 r, o godz. 19:47

    Ale zmiana niech go chu..
    Doradca zarządu
  • pol13 pol13 napisał(a) 07.01.2019 r, o godz. 19:20
    Oleeeeeee ale niestety skauting dalej.....

  • eMeR eMeR napisał(a) 07.01.2019 r, o godz. 15:20
    rewolucji w Zaglebiu ciag dalszy, mam dziwne wrazenie ze troszke za pozno jednak... coz pozyjemy, zobaczymy


Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.




Zakłady Bukmacherskie
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Transfery Lato 2019

Przychodzą:
Patryk Mularczyk (powrót z GKS Bełchatów)
Michał Kieca (powrót ze Skry Częstochowa)
Konrad Budek (powrót z Ruchu Chorzów)
Rafał Grzelak (Termalica Nieciecza)

Mateusz Bieniek (Lech II Poznań)
Błażej Radwanek (Hutnik Kraków)
Wojciech Słomka (Wisła Kraków)
Cezary Miszta (Legia Warszawa - ?)


Odchodzą:
Žarko Udovičić (Lechia Gdańsk)
Lukáš Hroššo (Cracovia Kraków)
Vamara Sanogo (powrót do Legii Warszawa)
Olaf Nowak (Wisła Płock)
Adam Kokoszka (?)
Mateusz Cichocki (Radomiak Radom)
Giorgi Gabedawa (Saburtalo Tbilisi)
Lukáš Greššák (?)
Michael Heinloth (FC Ingolstadt 04)
Giorgi Iwaniszwili (?)
Patrik Mráz (?)
Giórgos Mýgas (?)
Martin Tóth (?)
Sebastian Milewski (Piast Gliwice)
Tomasz Nowak (?)

Pogrubiony wpis to transfer pewny

  

Sparingi - Lato 2019
2019-06-23, 11:00DAC 1904 Dunajská Streda - Zagłębie Sosnowiec
2019-06-29, 00:00Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
2019-07-03, 11:00Zagłębie Sosnowiec - FK Fotbal Třinec
więcej
Rozkład jazdy kibica 2019-06-23, 11:00Sparing: DAC 1904 Dunajská Streda - Zagłębie Sosnowiec 2019-06-29Sparing: Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy 2019-07-03, 11:00Sparing: Zagłębie Sosnowiec - FK Fotbal Třinec 2019-07-06Sparing: Zagłębie Sosnowiec - przeciwnik do ustalenia 2019-07-12Sparing: Zagłębie Sosnowiec - Raków Częstochowa
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony