Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Znamy sędziów meczu z Wisłą Płock! Paulina Skóra, 2018-11-08, 20:11

PZPN, za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej, podał nazwiska sędziów, którzy będą rozjemcami spotkań w 15. kolejce LOTTO Ekstraklasy.
Znamy sędziów meczu z Wisłą Płock!

Oczywiście najważniejsi są dla nas sędziowie spotkania pomiędzy Zagłębiem Sosnowiec i Wisłą Płock. Rozjemcą tego meczu będzie Dominik Sulikowski z Gdańska. Jego asystentami będą Arkadiusz Wójcik oraz Bartosz Heinig, natomiast za VAR odpowiedzialny będzie Paweł Raczkowski. 

Sędzia Sulikowski sędziował, jak do tej pory, w trzech spotkaniach z udziałem Zagłębia Sosnowiec. Dwa z nich zakończyły się porażkami, a w jednym padł remis. Szansa na poprawę tych statystyk już w najbliższą sobotę, 10 listopada o godzinie 15:30 w Płocku. 


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Rozkład jazdy kibica 2018-12-16, 18:00Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Lech Poznań 2018-12-20, 20:30Ekstraklasa: Zagłębie Sosnowiec - Legia Warszawa
© 1998 - 2018 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony