Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Dariusz Dudek: Rozdajemy bramki na prawo i lewo JP, 2018-10-06, 21:34

- Na pewno się nie poddajemy. Mamy dwa tygodnie przerwy. Musimy wszyscy wspólnie usiąść i porozmawiać. Potrzeba nam jakiegoś impulsu - powiedział po meczu w Gdańsku Dariusz Dudek.
Dariusz Dudek: Rozdajemy bramki na prawo i lewo

Dariusz Dudek:
- Trudno cokolwiek powiedzieć po tym spotkaniu, bo każdy zna wynik i nie jest on dla nas korzystny. Wygrał dziś zespół zdecydowanie lepszy. Gratuluję zespołowi Lechii. Myślę, że jest to bardzo dojrzały zespół, który potrafi wykorzystać każdy błąd. Nieprzypadkowo są na tak wysokiej pozycji w tabeli.

- My mamy swoje problemy. Jesteśmy beniaminkiem, który zbyt łatwo rozdaje bramki na lewo i prawo. To są błędy indywidualne, po których ciężko się podnieść. Mamy sytuację, strzelamy na 1:1. Można powiedzieć, że mamy troszeczkę szczęścia i możemy zejść do szatni z korzystnym rezultatem. W prezencie dajemy drugą bramkę. To są momenty kluczowe dla naszych meczów, nie tylko tego dzisiaj, ale w pozostałych powinniśmy zdobyć drugą, trzecią bramkę i wygrać, to w łatwy sposób po błędach indywidualnych tracimy głupie bramki.

- Na pewno się nie poddajemy. Mamy dwa tygodnie przerwy. Musimy wszyscy wspólnie usiąść i porozmawiać. Potrzeba nam jakiegoś impulsu. Usiądę w gronie tych najbliższych osób w klubie, łącznie z panem prezesem. To jest trudna chwila dla nas. Mamy przerwę na kadrę i trzeba zrobić wszystko, aby wygrać z Miedzią Legnica.

Piotr Stokowiec:
- Myślę, że ten mecz był kwintesencją tego, co ostatnio się działo z naciskiem na to, że wyciągnęliśmy wnioski z ostatnich meczów. Dzisiaj było widać dobrą grę, składne akcje i grę ofensywną. Było widać naszą sportową odpowiedź. Cieszę się, że dziś odpowiedzieliśmy na mecz w Płocku, który nie ułożył się po naszej myśli. W ostatnich meczach byliśmy chwaleni za grę, ale brakowało skuteczności. Dziś była i dobra gra, i skuteczność. Na pewno się niczym nie zachłystujemy, bo czeka nas jeszcze wiele pracy, szczególnie z naciskiem na defensywę. Mamy kolejnych zawodników do wprowadzania. Cieszę się, że zamknęliśmy okres "od kadry do kadry" na pozycji lidera. Dziś pokazaliśmy, że musimy się wstydzić pozycji lidera. Cieszę się niezmiernie z trzech punktów, bo pokazaliśmy się dziś z bardzo dobrej strony.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (0)

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie

Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
10 - Fabian Piasecki
4 - Szymon Pawłowski
3 - Patryk Małecki
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rafał Grzelak, Patryk Mularczyk
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
7 - Szymon Pawłowski
4 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Rafał Grzelak, Płamen Kraczunow, Wojciech Słomka
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Fabian Piasecki, Piotr Polczak, Patryk Małecki
2 - Dawid Ryndak, Quentin Seedorf
1 - Patryk Mularczyk, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony