Facebook youtube rss ZS na komórkę Hokej Koszykówka
Sparing: Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2:3 (1:1) JP, 2017-07-15, 14:08

W rozegranym na Stadionie Ludowym sparingu Zagłębie uległo 2:3 beniaminkowi II ligi, Łódzkiemu Klubowi Sportowemu. Bramki dla sosnowiczan strzelili Sebastian Milewski i Michał Kieca.
Sparing: Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź 2:3 (1:1)

Sosnowiczanie objęli prowadzenie w 22. minucie po strzale Sebastiana Milewskiego z dystansu. ŁKS zdołał wyrównać tuż przed przerwą po strzele Jewhena Radionowa z rzutu karnego podyktowanego za faul Robergta Sulewskiego na Mikołaju Mascherze.

W 72. minucie na prowadzeniu byli goście za sprawą strzału Filipa Burkhartda. Zagłębie doprowadziło do wyrównania w 83. minucie, gdy po dośrodkowaniu Nuno Malheiro piłkę do bramki skierował Michał Kieca, ale radość z remisu trwała zaledwie 88 sekund. Pięknym uderzeniem z dystansu popisał się Maksymilian Rozwandowicz i ustalił wynik spotkania.

W drużynie Zagłębia w drugiej połowie testowanych było dwóch zawodników. Cały mecz rozegrał napastnik z Angoli Alexander Christovao, który jeszcze nie podpisał kontraktu z naszym klubem.

Zagłębie
: 1. Dawid Kudła (46' 56. Matko Perdijić) - 14. Robert Sulewski, 4. Arkadiusz Jędrych, 16. Mateusz Cichocki (46' 18. Arkadiusz Najemski), 22. Žarko Udovičić (46' 8. Nuno Malheiro) - 29. Adam Banasiak (76' 33. Michał Kieca), 21. Sebastian Milewski (46' 30. zawodnik testowany), 6. Tomasz Nowak, 89. Wojciech Łuczak (76' 11. Patryk Mularczyk), 7. Tomasz Nawotka (46' 9. zawodnik testowany) - 93. Alexander Christovão.

Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (sparing) Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (sparing) Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź (sparing)