PZPN opublikował terminarz Fortuna I ligi na sezon 2020/2021. Sezon wystartuje 29-30 sierpnia.
Kolejka 1 - 29/30 sierpnia
Bruk-Bet Termalica Nieciecza - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 2 - 5/6 września
Zagłębie Sosnowiec - GKS Tychy
Kolejka 3 - 12/13 września
Odra Opole - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 4 - 19/20 września
Zagłębie Sosnowiec - ŁKS Łódź
Kolejka 5 - 26/27 września
Stomil Olsztyn - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 6 - 30 września
Widzew Łódź - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 7 - 3/4 października
Zagłębie Sosnowiec - Sandecja Nowy Sącz
Kolejka 8 - 10-11 października
GKS Bełchatów - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 9 - 17-18 października
Zagłębie Sosnowiec - Resovia
Kolejka 10 - 24-25 października
Arka Gdynia - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 11 - 7-8 listopada
Zagłębie Sosnowiec - Korona Kielce
Kolejka 12 - 14-15 listopada
Radomiak Radom - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 13 - 21-22 listopada
Zagłębie Sosnowiec - Chrobry Głogów
Kolejka 14 - 28-29 listopada
GKS 1962 Jastrzębie - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 15 - 2 grudnia
Zagłębie Sosnowiec - Puszcza Niepołomice
Kolejka 16 - 5-6 grudnia
Górnik Łęczna - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 17 - 12-13 grudnia
Zagłębie Sosnowiec - Miedź Legnica
Kolejka 18 - 27-28 lutego
Zagłębie Sosnowiec - Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Kolejka 19 - 6-7 marca
GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 20 - 13-14 marca
Zagłębie Sosnowiec - Odra Opole
Kolejka 21 - 20-21 marca
ŁKS Łódź - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 22 - 27-28 marca
Zagłębie Sosnowiec - Stomil Olsztyn
Kolejka 23 - 3 kwietnia
Zagłębie Sosnowiec - Widzew Łódź
Kolejka 24 - 10-11 kwietnia
Sandecja Nowy Sącz - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 25 - 17-18 kwietnia
Zagłębie Sosnowiec - GKS Bełchatów
Kolejka 26 - 24-25 kwietnia
Resovia - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 27 - 28 kwietnia
Zagłębie Sosnowiec - Arka Gdynia
Kolejka 28 - 1-2 maja
Korona Kielce - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 29 - 8-9 maja
Zagłębie Sosnowiec - Radomiak Radom
Kolejka 30 - 15-16 maja
Chrobry Głogów - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 31 - 22-23 maja
Zagłębie Sosnowiec - GKS 1962 Jastrzębie
Kolejka 32 - 29-30 maja
Puszcza Niepołomice - Zagłębie Sosnowiec
Kolejka 33 - 5-6 czerwca
Zagłębie Sosnowiec - Górnik Łęczna
Kolejka 34 - 12-13 czerwca
Miedź Legnica - Zagłębie Sosnowiec
Dokładny terminarz ze wszystkimi parami poszczególnych kolejek znajdziecie [tutaj].
Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
I LIGA
BRAMKI:
3 - Kamil Biliński
2 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Meik Karwot, Hubert Matynia, Adrian Troć, Joel Valencia, Marcel Ziemann, samobójcza (Patryk Procek, Podbeskidzie)
ASYSTY:
3 - Kamil Biliński
2 - Juan Camara, Adrian Troć
1 - Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Dean Guezen, Meik Karwot, Maksymilian Rozwandowicz, Nikodem Zielonka, Marcel Ziemann
ŻÓŁTE KARTKI:
6 - Ołeksij Bykow, Dominik Jończy
4 - Sebastian Bonecki, Vedran Dalić, Marek Fabry, Meik Karwot, Joel Valencia
2 - Kamil Biliński, Dean Guezen, Konrad Wrzesiński, Marcel Ziemann
1 - Patryk Caliński, Juan Camara, Ołeksij Dowhyj, Michał Janota, Mateusz Kos, Tymoteusz Klupś, Mateusz Machała, Antonio Pavić, William Remy, Artem Polarus, Maksymiian Rozwandowicz, Dominik Sokół, Artem Suchoćkyj, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Nikodem Zielonka
CZERWONE KARTKI:
1 - Marek Fabry, Marcel Ziemann
PUCHAR POLSKI
BRAMKI:
2 - Marek Fabry
1 - Kamil Bębenek, Dawid Ryndak
ASYSTY:
2 - Sebastian Bonecki
1 - Dawid Ryndak
ŻÓŁTE KARTKI:
1 - Kamil Bębenek, Sebastian Bonecki, Ołeksij Bykow, Marek Fabry, Mateusz Machała, Dawid Ryndak
IV LIGA - REZERWY
BRAMKI:
6 - Antoni Kulawiak
4 - Bartosz Paszczela
3 - Mikołaj Staniak
2 - Igor Dziedzic, Mateusz Machała, Hubert Matynia,
1 - Karol Adamiec, Marek Fabry, Tymoteusz Klupś, Kamil Lipka, Bartosz Martosz, Piotr Płuciennik, Paweł Szostek, Adrian Troć, Łukasz Uchnast, Kacper Wołowiec, Marcel Ziemann, samobójcza (Tymoteusz Trzepizur, Unia Rędziny)
PUCHAR POLSKI - REZERWY
BRAMKI:
4 - Bartosz Paszczela
3 - Jan Janosz, Bartosz Martosz
2 - Kamil Bębenek, Mateusz Mielczarek, Kacper Wołowiec
1 - Szymon Celej, Igor Dziedzic, Antoni Kulawiak, Maksym Niemiec, samobójcza (Adrian Czaplak, Ostoja Żelisławice)
Z niecierpliwością czekam na ceny karnetów, które jeśli się kupi to nie wiadomo czy się na nie wejdzie.
Zaloguj się aby dodać własny komentarz