Facebook youtube rss Hokej Koszykówka
Nie masz konta? zarejestruj sie!    Przypomnij hasło
Aktualności
Oceny po meczu w Gdańsku (pt), 2018-10-08, 18:32

Coraz większym problemem Zagłębia staje się to, że zawodnicy, którzy na początku sezonu ciągnęli grę, zaczynają równać formą do słabszych kolegów.
Oceny po meczu w Gdańsku

Matko Perdijić (3/10) - miał zatrzymać Lechię, ale wpuścił cztery bramki. Trudno go jakoś bardzo za nie winić, w dodatku obronił dwa groźne strzały, jednak nie był zawodnikiem, który dałby drużynie coś więcej ponad poprawność.

Michael Heinloth (1/10) - bardzo słaby mecz prawego obrońcy. Haraslin robił z nim co chciał, a to jak został ograny przy drugiej bramce, obnażyło wszystkie wady tego zawodnika.

Mateusz Cichocki (3/10) - wybił kilka piłek i niby niczego spektakularnie nie zawalił, ale nie był też piłkarzem, który swoimi interwencjami był w stanie tchnąć trochę życia w dramatycznie słabych kolegów z obrony.

Arkadiusz Jędrych (1/10) - od początku bardzo nerwowy i nie czujący gry. Zawalił dwie bramki. Po jego faulu Lechia miała rzut karny. Przy bramce na 4:1 najpierw stracił piłkę, a później nie potrafił skutecznie interweniować.

Żarko Udovicić (2/10) - z przodu zupełnie bezproduktywny. W obronie sprawiał wrażenie mało zaagażowanego, co najlepiej widać przy pierwszej bramce dla Lechii.

Konrad Wrzesiński (3/10) - dość przypadkowa, ale jednak asysta, to wszystko, co pozytywnego możemy napisać o jego występie.

Sebastian Milewski (2/10) - Zagłębie miało ogromną dziurę w środku pola. Grający tam rywale wchodzili w pole karne jak w masło. Taki stan rzeczy obciąża Milewskiego, choć trzeba przyznać, że nie miał wparcia ze strony bardziej doświadczonych kolegów.

Tomasz Nowak (2/10) - Jeden strzał ze stałego fragmentu i jedno niezłe dogranie do Cristovao. W żaden sposób nie pomógł w opanowaniu środka pola przez Zagłębie.

Szymon Pawłowski (2/10) - Udział w akcji bramkowej to wszystko co pozytywnego pokazał w ofensywie. Dał się ograć przy trafieniu Haraslina był też bierny przy drugiej bramce. Wyglądało to jakby ktoś inny zagrał w koszulce zawodnika, który z tak dobrej strony pokazywał się na początku sezonu.

Alexandre Cristovao (3/10)- kilka razy dograł ze skrzydła, oddał strzał, walczył. Nie był to jakiś świetny mecz w jego wykonaniu, ale na tle większości kolegów i tak zaprezentował się pozytywnie.

Vamara Sanogo (4/10) - bramka i trochę walki, z której w większości wypadków zwycięsko wychodzili obrońcy.

 

Grali także:

Junior Torrunarigha, Dejan Vokić i Mello. Za krótko, żeby ich oceniać, ale jak zwykle zmiennicy nic nie wnieśli i równie dobrze mogliby nie podnosić się z ławki.


  • Podziel się tą informacją:
Komentarze (2)
  • Kibic z helikoptera Kibic z helikoptera napisał(a) 08.10.2018 r, o godz. 21:49
    No słusznie. JA nawet poszedłbym dalej. Przy takim wyniku nikt nie zasłużył na ocenę wyższą niż 2/10. W końcu przegrywa cała druzyna

  • Rotwajler Rotwajler napisał(a) 08.10.2018 r, o godz. 21:47
    No i wszystko jasne. Oceny bardzo trafne z ta jedną uwagą: gdyby Sanogo nie trafił do bramki (któa i tak nie miała wpływu na wynik) to jego ocena byłaby 0/10

Zaloguj się aby dodać własny komentarz

Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec nie ponosi odpowiedzialności za treść powyższych komentarzy - są one niezależnymi opiniami czytelników Serwisu. Redakcja zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy zawierających: wulgaryzmy, treści rasistowskie, treści nie związane z tematem, linki, reklamy, obrażające innych czytelników i instytucje. Czytelnik ponosi odpowiedzialność za treść wypowiedzi i zobowiązuje się do nie wprowadzania do systemu wypowiedzi niezgodnych z Polskim Prawem i normami obyczajowymi.
Zakłady Bukmacherskie

Fotogalerie
Najnowsze galerie
Zobacz więcej
Wideo
Najnowsze filmy
Zobacz więcej
Bramki, asysty, kartki

BRAMKI:
10 - Fabian Piasecki
4 - Szymon Pawłowski
3 - Patryk Małecki
2 - Stanisław Biłeńkyj, Rafał Grzelak, Patryk Mularczyk
1 - Michał Góral, Płamen Kraczunow, Tomasz Nawotka, Błażej Radwanek, Mateusz Szwed

ASYSTY:
7 - Szymon Pawłowski
4 - Patryk Małecki, Fabian Piasecki
3 - Mateusz Szwed
2 - Stanisław Biłeńkyj, Tomasz Hołota, Patryk Mularczyk 
1 - Rafał Grzelak, Jakub Sinior, Quentin Seedorf 

ŻÓŁTE KARTKI:
5 (1) - Kacper Radkowski, Jakub Sinior
4 - Fabian Piasecki
3 (1) - Stanisław Biłeńkyj, Rafał Grzelak, Płamen Kraczunow, Wojciech Słomka
3 - Tomasz Hołota, Tomasz Nawotka, Fabian Piasecki, Piotr Polczak, Patryk Małecki
2 - Dawid Ryndak, Quentin Seedorf
1 - Patryk Mularczyk, Szymon Pawłowski, Błażej Radwanek, Krystian Stępniowski, Mateusz Szwed


* - w nawiasie czerwona kartka za dwie żółte

Rozkład jazdy kibica
© 1998 - 2019 100% Zagłębie Sosnowiec. All rights reserved. Serwis 100% Zagłębie Sosnowiec jest niezależnym serwisem informacyjnym o klubie piłkarskim Zagłębie Sosnowiec, prowadzonym przez kibiców Zagłębia. Herb Zagłębia oraz pozostałe znaki firmowe i towarowe użyte zostały wyłącznie w celach informacyjnych, są chronione prawem i zastrzeżone przez ich właścicieli. Redakcja | Mapa strony